Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub Ostatnio popalam sobie i zastanawia mnie jedna rzecz. Czy da sie przezwyciezyc te zamule po paleniu zeby byl high, a nie bylo tego efektu zmeczenia. Zawsze jak zapale to po godzinie+-dwoch taka zmula mnie meczy ze musze sie przespac.
Najsmieszniensze jest to ze joint i lufka mnie tak lulają, jak sciagne 2 bongosy dobrego tematu to nie czuje nawet takiej bani jak wypaleniu bucha ze szkla.
  • 11
  • Odpowiedz
@BajerOp: edytowałem przypadkowo wpis, to napisze jeszcze raz. 95% marihuany w Holandii to jedno i to samo zioło wzięte od growera z ulicy który da im dobra cenę (i nie jest to zwykle syf, ale jedno i to samo zioło), coffe potem to wystawia jako różne odmiany a na Ciebie działa placebo i myslisz ze jarasz sobie zajebista sativke. Zioło w Holandii nie jest legalne, tylko tolerowane. Mój kuzyn pracował
  • Odpowiedz
  • 0
@bartolomeov Mieszkalem i palilem ziolo w holandi przez 3,5 roku i wydaje mi sie ze nie masz racji z tym ze to jedno i to samo ziolo. Srednio ogarnieta osoba ktora regularnie pali dana odmiane wie jak pachnie, smakuje i dziala.

@BajerOp Niestety juz nje NL tylko uk :/
  • Odpowiedz