Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego ja mam tak w Życiu źle i pod górkę? Gdzie nie pójdę to ładne Kobiety nawet na mnie nie spojrzą ,a mam urodę przeciętną.. robię się na bóstwo ,tylko same pasztety i paściury na mnie zwracają uwagę i się do mnie uśmiechają lub te starsze kobiety już "Zużyte" proszę mi wyjaśnić i powiedzieć na czym polega cały Fenomen tego? znajomi - kumple mówią że to zależy od "KASY I SŁAWY" ile w tym prawdy? xd Ręce opadają ,a może te "Piękne" są już zajęte jak na fejsie już dają dupy już po 16 latach i się Hajtają i nie da rady ich już odbić i dlatego nie są zainteresowane? Tu chodzi o "Gadane"? Bajere? czy jakieś inne czynniki? Ile muszę Zarabiać? według was? a może chodzi o Gadke Psychologiczna? podlinkujcie coś? to się doedukuje.. jakichś pseudopodrywaczy :D ale Szerze to mi szkoda czasu nawet na takie Bzdury bo wiem już z góry że to nie działa xd chyba trzeba mieć to "Coś" w sobie a ja tego nie posiadam i nigdy nie będę posiadał?! Byle WIEŚNIAK MEDUSA wyrywa laski na Omegle bo ma hajs i Fejm i jest moda, bez dykcji, z trudnością budowania zdań, osoba która ma wąski zasób słów, może ma jakieś osiągnięcia których nie sugeruje pierwsze wrażenie ma tyle wyświetleń i płaci mu Youtube i się liczy w tym Życiu a mnie każdy Dyskryminuje i poniża ,co z tego że ja chodzę do pracy to nie ma sensu i tak trzeba bić konia xd a Serwisy randkowe i inne #!$%@? syfy nic nie wartają szkoda mi na to nerwów wogóle ,tam moga być oszuści kiedyś miałem tam konto to nikt nawet nie raczył odpisać tam siedzą same blachary i szlaufy wedlug mnie i stulejarze i przegrywy w sumie tu też ich trochę jest xd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7