Wpis z mikrobloga

@goferek: a co oni właściwie chcą robić? Raz słyszałam ot o remoncie torowiska, innym znowu o połączeniu tramwajowym na Azory. Jaki jest dokładny powód?
@goferek: a to dlaczego tramwaje odłączają? Przecież dałoby się jakieś kładki porobić chociaż na początek. Remont tramwajów byl tam dość niedawno. Całe tory też chcą wywalić?
Jak w dojczlandach zamykają jakąś ważną ulice szczególnie z torowiskiem to pracują 24h.


@wanghoi: ojj nie wszędzie, a praca 24h to dwa duże problemy, miezkańcy którzy mieliby ogromne problemy i to by nie przeszło (tak tak potem ci sami narzekają na wszystko) i ogromne koszty
@jafik: @goferek: No był tam niedawno remont torowiska, ale plan zakłada zerwanie wszystkiego, bo będą całą ulicę ogarniać, instalacje, kanalizacje i wszelkie ine ustrojstwa pod jezdnią, torowisko, poszerzenie ulic, chcą zrobić ścieżki rowerowe tak jak pod UP, także to raczej przebudowa niż remont, a czemu w takim razie remontowali niedawno Królewską? cóż.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie z tego samego powodu dla którego Park Krakowski przy
a czemu w takim razie remontowali niedawno Królewską?


@gloom: gdzie i kiedy

po roku zamknięcia przybyło jedynie krzaków xd


XDDDDDDDDDD


tego samego powodu dla którego Park Krakowski przy pl. Inwalidów kosztował 90mln zł i


jakoś koło 6-8 mln to nie 90 mln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andczej: @Verdu: Zastanawia mnie właśnie, jak wygląda taka praca. Na Wrocławskiej przecież nie tak dawno zrywali wszystko i kładli nowy asfalt w nocy i gdybym nie wiedziała, że trwa remont, to bym się nawet nie domyśliła, bo spałam jak zawsze, gdy tam jeszcze mieszkałam.
kładli nowy asfalt w nocy i gdybym nie wiedziała, że trwa remont, to bym się nawet nie domyśliła, bo spałam jak zawsze, gdy tam jeszcze mieszkałam.


@pieczarrra: zrywanie asfaltu to nie napieprzanie młotem