Wpis z mikrobloga

Za oknem deszcz, ja katuję chyba 4 raz pod rząd Symetrię od #bok , wchodzi idealnie w taką pogodę.
Bardzo dobra równowaga pomiędzy #bisz em a resztą zespołu, gośćmi. Jak ktoś lubi #rap a do tego #jazz owe klimaty to obowiązkowa pozycja do przesłuchania. U mnie, jak każda płyta od pierwszej, leci w kółko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tutaj widać dopracowanie i trochę inną formę, taką bardziej "liveband'ową". Bardzo dobra mieszanka. Wprowadziła mnie w taki przyjemny klimat, mój mózg się odprężył, że tak to określę.
@syluch nie wiem jak to się stało, że macie takie małe zasięgi po tylu latach... No cóż, tacy są ludzie ¯\_(ツ)_/¯ no i aż trudno uwierzyć, że to już 4 lata od Labiryntu Babel.
Tak czy siak ja w którymś momencie zaopatrzę się w płytkę i czekam na jakiś występ w Krakowie!
#hiphop #muzyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Odczuwam_Dysonans:

nie wiem jak to się stało, że macie takie małe zasięgi po tylu latach


a mnie to w ogóle nie dziwi, no ale pewnie tworzyli to wiedząc, że dużo na tym nie zyskają, propsy za zajawkę, no ale ciężko się tego słucha, dla fanów rapu zdecydowanie nie polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarianAlkoholik: no tak, ale jednak starsze projekty są stricte hiphopowe, a mało kto kojarzy, wszyscy znają Wilka Chodnikowego. Ja Bisza odkryłem właśnie na pierwszym B.O.Ku i polecam sprawdzić wszystkie.
Rozumiem że to taka sama sytuacja jak z płytą z Radexem, gdzie też było to zbyt daleko dla hiphopowych głów, ale jednak tamto odbiło się szerokim echem.
No cóż, dopiero co wyszło, więc może jeszcze zyska trochę rozgłosu.
No oni są
  • Odpowiedz