Wpis z mikrobloga

@magreverse: Ja jakiś czas temu wziąłem takiego Della 5577. 8GB RAM zamiast 16GB, ale przy programowaniu i działaniu w programach graficznych póki co wszystko lata póki co. Wykonanie świetne, polecam. ( )
@lesny_druh: Ale to kolega @magreverse kupuje laptopa, i wybierze co uzna za stosowne. Ja odpowiadam 17" bo używam obecnie i 15,6 i 17,3 i to drugie jest lepsze. Różnica w wadze to nie kilogramy tylko 200-500 gramów. Nie mówiąc już o tym, że kolega może nie mieć potrzeby pokazywania czegokolwiek klientowi. Po co ta spina?
A ja polecam - Asus Zenbook 13.3", 16GB RAM, 500GB SSD, i7. Na baterii jakieś 7h (nie testowałem, ale reklamowane 10h to chyba bez neta i z Wordem na przyciemnionym ekranie). Bardzo miła klawiatura. Kwota chyba była rok temu jakieś ~4600
@Eswemenasja: Nie ma spiny ;) Po prostu zaprezentowałem swój punkt widzenia. Dla mnie ideałem jest 14". Na tyle małe i lekkie, że można nosić przy sobie i na tyle komfortowe, że można na tym swobodnie pracować. No, pod warunkiem, że rozdziałka jest full HD. Przy 17" to już bym chciał 4k.