Wpis z mikrobloga

@SunnO: niby czemu jakieś dluższe? jakby wyraźnie z premedytacja to zrobił, to okej, ale tu nie można stwierdzić czy to było umyślne, mógł po prostu obracając się machnąć łapą i przypadkiem trafić
@SunnO: No jak robisz to w miejscu to nie, ale w biegu, gdy jesteś rozpędzony i nagle chcesz wyhamować i zmienić kierunek - tu już możliwe. To wszystko się po prostu dzieje bardzo dynamicznie i ciężko jednoznacznie stwierdzić czy taki ruch jest naturalny czy nie. Równie dobrze mógł też chcieć się osłonić przed zderzeniem z tamtym zawodnikiem i odruchowo wyciągnął rękę. ¯\_(ツ)_/¯
@AgentGecko

ale w biegu, gdy jesteś rozpędzony i nagle chcesz wyhamować i zmienić kierunek - tu już możliwe. To wszystko się po prostu dzieje bardzo dynamicznie i ciężko jednoznacznie stwierdzić czy taki ruch jest naturalny czy nie. Równie dobrze mógł też chcieć się osłonić przed zderzeniem z tamtym zawodnikiem i odruchowo wyciągnął rękę.

Sęk w tym że nie wygląda tak jak mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego pisałem
@SunnO: Sęk w tym, że te komisje, które decydują o zawieszeniach nie sypią nimi jak z rękawa. Dopiero jakby Lenglet spojrzał przeciwnikowi prosto w oczy i sprzedał mu łokieto, wtedy dopiero szansa byłby duża. Dlatego ja zakwestionowałem prawdopodobieństwo dłuższego zawieszenia w tej sytuacji. ( ͡º ͜ʖ͡º)