Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu pisałem, że będę miał dla Was konkurs w którym do wygrania będą podwójne wejściówki na koncert The Jazz of Grim Fandango we Wrocławiu (ʘʘ)

Dla Was podwójna szansa - możecie wziąć udział w konkursie na mojej stronie: https://vg24.pl/konkurswroclaw lub tutaj, pod tym wpisem :D (albo i tu i tu, my tego nie sprawdzamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Zasady konkursu na wykopie:
1. Zaplusuj
2. Powiedz dlaczego właśnie Ty chcesz się wybrać na koncert The Jazz of Grim Fandango
3. Do wygrania dwa podwójne bilety ()
4. Rozwiązanie konkursu w dniu 02.10.2018

Informacje o Game Music Festival: https://vg24.pl/game-music-festival-wroclaw-2018/
Bilety: https://www.bilety24.pl/organizator/gamemusic-pl-746

Pozwolę sobie zawołać tych co chcieli być wołani ()

#wroclaw #muzykazgier
  • 25
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
@top_czipsy: świąteczną tradycją mojego konkubenta jest słuchanie soundtracku z Grim Fandango i jedzenie pieczarek w cieście, może na jeden dzień ściągnie żonobijkę i nie dostanę lepy w ucho za przesoloną zupę jak wręczę mu te bilety
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@top_czipsy: Od 1 października zaczynam pierwszą w życiu pracę (nie licząc praktyk rok temu ale to #zadarmo) i dodatkowo studia zaoczne drugiego stopnia, a jeszcze mam do wyjeżdżenia 30 godzin jazd na prawo jazdy... Ogólnie szykuje się ostry #!$%@? więc taki wieczór z muzyką byłby miodem na moje serce ()
  • Odpowiedz
Grę i muzykę pamiętam z czasów psx i w życiu bym się nie spodziewał, że kiedykolwiek będę miał możliwość pojść na koncert.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@top_czipsy: Nie zdążyłem edytować. Dodatkowo po kilku koncertach w katowickim NOSPRze czas pozwiedzać inne sale koncertowe, a Narodowe Forum Muzyki na zdjęciach wygląda świetnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Chciałbym te bilety bo mój różowy pasek wychował się na tej grze. Co najśmieszniejsze sam o niej nigdy nie słyszałem, dopóki sama mi jej nie pokazała. Zacząłem grać i powiem jedno wracam kiedy tylko mogę. Fabuła, postaci i moje ukochane art deco. Cudna gra i cudna oprawa muzyczna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felonious_Gru: Automat + pedał gazu po lewej stronie. Na pierwszych jazdach chcę zaproponować próbę obsługi standardowego układu pedałów z automatu lewą nogą, ale nie wiem czy to przejdzie... Automat w Polsce już wystarczająco by mnie ograniczał, a ten pedał przyspieszenia po lewej stronie sprawi, że będę mógł jeździć wyłącznie własnym samochodem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MiszczJoda: proponuj proponuj.
Automatów jest sporo, ale z tym pedalem to rzeczywiście lipa.
A protezą nie aż rady naciskać na pedał?

Swoją drogą kumpel ma w golfie tempomat adaptacyjny to praktycznie nie używa pedałów xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felonious_Gru: musiałbym albo mieć doświadczenie z kierowania samochodem przed amputacją albo poświęcić na to zbyt dużo czasu, którego na kursie nie ma. Jeśli kiedyś nauczę się obsługiwać pedał protezą to nic nie stoi na przeszkodzie żeby zdać egzamin ponownie. Dlatego właśnie zależy mi żeby nauczyć się normalnego układu hamulec-gaz bo ewentualne zastanawianie się lub pomyłka w sytuacji zagrożenia mogłaby mieć tragiczne skutki.
  • Odpowiedz
Dej Pan, mam horego hłopaca (ʘʘ) Chorego na soundtrack z Cupheada, którego słuchaliśmy już z milion razy. Coś czuję, że po takim koncercie zmienilibyśmy płytę i mieli kolejną grę do przejścia.
  • Odpowiedz