Wpis z mikrobloga

Jaki build polecacie do cykdwojeczki żeby czegoś innego zasmakować?
Typowy paladyn był, najemnik też, mag też. Dwa pierwsze głównie na 1h. I tak se kurła wróciłem do gierki i nie mogę się zdecydować.

#gothic
  • 17
  • Odpowiedz
@Gumi5: z dodatkiem czy podstawka?
łucznik/2H jeżeli nie chcesz się przemęczać, a jeżeli szukasz wyzwania to kusznik.
Ciekawy jest też build na początek na 1H: nie dajesz nic w siłę tylko lecisz 100% z broni, a walczysz rapierem/mieczem mistrzowskim (da się je zdobyć nie wydając ani jednego PNa w zręczność)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gumi5: go returning ostatnio modny ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio to czysty mag (najtrudniejsza opcja, lecimy tylko w mane, nigdy nie grałem, ale pod koniec ponoć najsilniejsza możliwa postać), albo lucznik/kusznik
  • Odpowiedz
@Gumi5: Z podstawką ilość ścieżek jest mocno ograniczona, ale można by zaproponować:
Pal 2h
ŁS 2h
Pal pod tanka (robisz tylko mikstury zwiększające hp + pierścienie i amulety dające obronę)
łucznik/kusznik (pamiętaj, że będziesz musiał dodać trochę siły, by móc zabić nieumarłych - u pala możesz wymienić na magię)
Mag bojowy (rozwijasz siłę - pamiętaj tylko, że po wybraniu gildii jej koszty będą zwiększone, a wspomagasz się czarami leczenia, bryły lodu,
  • Odpowiedz
@Gumi5: paladyn pod runy i manę, mag pod broń dwuręczną jak chcesz czegoś nietypowego, w 100% grywalne postacie na paladynie takim miałem na koniec gry jakieś 180 siły, 80% walki bronią i 280 many
  • Odpowiedz
@Gumi5: jak można grać tylko w podstawkę? wgraj dodatek normalnie, przecież w podstawowej 2 niezaleznie co zrobisz to gra przechodzi się sama bo poziom trudności nie zbalansowany, jak w 1
  • Odpowiedz
@Gumi5: czemu #!$%@?? mnie interesuje jak można grać w samą podstawkę która jest po prostu nudna i poziom trudności ma totalnie niezbalansowany gdzie już w 2 rozdziale zabija się wszystko co się rusza z palcem w nosie
  • Odpowiedz
@Gumi5: imho aby nazywać się prawdziwym fanem obliguje, dla mnie granie w gothica 2 bez dodatku to jak granie w gówno albo jak jazda prosche z silnikiem malucha xD
  • Odpowiedz