Wpis z mikrobloga

#wladcapierscieni #lotr #conquest #online #tunngle #gry #pytanie
Jakoś mnie wzięło na oglądanie trylogii Władcy Pierścieni tak z sentymentu po usłyszeniu gdzieś kawałka "May It Be". No i przypomniała mi się stara gierka LOTR Conquest pewnie część z was pamięta, bardzo lubiłem tą gierkę za gnoja i byłem całkiem dobry. Sporo grywałem na serwerach online na których rozgrywka przypominała trochę tą z pierwszego FarCry. Potem w 2010r EA wyłączyła serwery z dnia na dzień i parę lat nie grałem. W 2014 bodajże część graczy stworzyła serwer na platformie tunngle i tam grało około 150 osób, ale były duże problemy z fps i pingiem. No i tu pojawia się pytanie czy trzyma się to jakoś? Najnowsze wpisy(2017) znalazłem na jakimś chyba hiszpańskim forum. Jak ktoś ma jakieś info na ten temat to pisać bo nie wiem czy szukać gierki.
  • 10
@Zgrywajac_twardziela: niestety licencja się przedawniła mało kto może włączyć gierkę, a uzyskanie nowego klucza od supp EA graniczy z cudem. Możliwe, ze są wersje na necie z crackiem i jakoś to chodzi, ale nie kombinowałem nic więcej. Szkoda :/