Wpis z mikrobloga

Witam, mam problem z premixem od BigMoutha, mianowicie po 4-5 dniach odczekania zacząłem go palić, dodałem do 50ml bazy 2 shoty nikotyny, tak, żeby wyszła moc około 6, dodałem cały ice boost oraz cały cloud boost. Spaliłem w ciągu dnia 2 grzałki, poprawnie namoczone wcześniej liquidem, jedna grzałkę od smoka druga od ijusta 3. Moda mam evica primo mini, górę od smoka mini bodajże to się nazywa, grzałka kupowana 0.2 ohma. Wcześniej również paliłem 6stki na grzalkach 0.2-0.3 ohma i nie było z nimi takiego problemu. Dodam, że przez pierwsze dwa zalania jest okej, każde kolejne to coraz większy smak grzałki. Coś możecie z tym doradzić?
#epapierosy #liquidy #vapujzwykopem #premix
  • 3
  • Odpowiedz
@krasko próbowałem 4 premixy z big mouth, wszystkie paliły grzałkę w niecałe 5 ml palenia.
Wydaje mi się że mają mega dużo "cukru" bo wata od razu robiła się brązowo pomarańczowa. Na szczęście kylin więc grzałki krecone, ale 100 zl wylałem do zlewu. Nie polecam.
  • Odpowiedz
  • 0
Właśnie wydaje mi się, że mogłem dać za dużo cloud boostera, no nic, trudno. Zrobiłem też drugi smak i dałem polowe mniej cloud boostera, może będzie lepszy.
  • Odpowiedz