Wpis z mikrobloga

W poniedziałek spłaciłem pozostałą część, praktycznie 50% udzielonego kredytu samochodowego, który mi pozostał. W systemie online banku nie widzę już żadnych kredytów. A dziś przyszedł taki alert z BIK'u. Co to jest i skąd się wzięło? #banki #kredyt #bik #zalesie

Zadzwoniłem. Wyobraźcie sobie, że chodziło o 21,37 zł. odsetek od ostatniego nie w pełni wykorzystanego miesiąca. Nikt do mnie nie zadzwonił od poniedziałku że mam to zapłacić, tylko od razu dup, do BIK'u - opóźnienie. Opóźnienie z jakiej racji? "Ona nie wie - takie są procedury". I pewnie dowiedziałbym się za jakieś dwa, trzy miesiące kiedy by już urosło z róznych dziwnych powodów.

Fakt, nie dzwoniłem do banku po sumę do spłacenia, bo miałem ten numer konta do spłaty kapitału (robiłem to już wcześniej) i miałem podgląd. Mimo wszystko sądzę że te odsetki powinny mi się pojawić tam, gdzie zwykle miałem informację dotyczącą kredytu. A kredyt zniknął - "brak kredytów".

https://www.wykop.pl/wpis/35369747/w-poniedzialek-splacilem-pozostala-czesc-praktyczn/
źródło: comment_dvFhlgEHbWMzYCKqjxCqKbV5xc1aqFse.jpg