Wpis z mikrobloga

doszedłem do wniosku, że nie umiem grać jako snajper w żadnej gierce

gram czymkolwiek poza snajperem, w szczególności jakiś medyk, albo wsparcie
- pach, staty typu 20+ zabić na 5 śmierci + 999999 punktów jakiś dodatkowych i top 5 to minimum
gram snajperem:
- pach, 3 zabicia na 15 śmierci w tym jedno z tych zabić jest z pistoletu, albo granatu xD

nie wiem czy to wina tego, że nie umiem porządnie przycelować i strzelić, czy peszę się jak widzę jak wrogi snajper patrzy się w moim kierunku, albo koleś obładowany karabinami maszynowymi biegnie w moją stronę czy co xD


z dwojga złego może to dobrze, bo wszyscy zawsze przeklinają snajperów, a narzekają, że mało medyków i innych klas xD

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #gry #pcmasterrace #fps
mój wpis w szczególności tyczy się #battlefield i #battlefield1
  • 9
  • Odpowiedz
@niochland: W bfach polecam spróbować "strzelca wyborowego" - medyk ze swoimi karabinkami, może nie może równać się na dużych odległościach ze snajperem i broń nie zadaje takich obrażeń jak broń snajpera, ale można poćwiczyć :)
  • Odpowiedz
@wysuszony: a jaka snajperka dla snajpera? może własnie złą broń biorę i przez to zabić nikogo porządnie nie mogę
oczywiście z tych w miarę podstawowych, bo tak jak mam poodblokowane większość broni z innych klas to snajper jest praktycznie u mnie pusty, a nie lubię tak zostawiać dziur xD
  • Odpowiedz