Wpis z mikrobloga

Myślałem nad założeniem konta w #nestbank ale jak przeglądam historię tagu, to zaczynam się zastanawiać czy to dobra decyzja. Aż tak dużo problemów jest z tym bankiem? Ciągle jakieś wpisy o problemach z kartą, logowaniem, infolinią itp
  • 9
@Priya: Mam u nich konto od jakichś 4 lat (jeszcze wtedy to był smart bank). Ogólnie spoko, żadnych większych problemów, bezwarunkowo darmowe konto (chyba, że coś się zmieniło i nie wiem o tym).
Na minus:
- ostatnia wtopa z wysłaniem sms-ów z czapy do chyba wszystkich klientów,
- bardzo słaba apka webowa jeżeli chodzi o przeglądanie historii. Mogę maksymalnie zobaczyć historię z 30 dni i za każdym razem muszę wprowadzać od
Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew,