Wpis z mikrobloga

@pomidorowymichal1 myślę że każdy rozsądnie myślący człowiek potrafi dojść do wniosku że skoro jest kilka firm, które produkują samochody elektryczne to nie dlatego że innym się nie chce ale dlatego że z jakiś względów inni nie mają możliwości. I jak przeczytasz twit Janusza to zobaczysz że on też to wie, chodzi tylko o to że jakiś populista wmówił bandzie kretynów że można zrealizować tak gigantyczny projekt za 20 mln zł. Że nie
@lsxol123: @pomidorowymichal1: To może mi wytłumaczycie po co Państwo ma budować samochód elektryczny ? Serio nie rozumiem.

Potem stworzą Narodowa Fabrykę Samochodów Elektrycznych? - która będzie funkcjonowała na modelu kopalni węgla - bo tego się obawiam

e nie mają w żadnym instytucie kasy na dalsze projekty


@lsxol123: Na jakie projekty ? Wyważamy otwarte dzrzwi ?
milion to roczna pensja dla 10 niższej klasy specjalistów, głupie BMW zatrudnia tysiące osób a polaczek piechocinski sam by to zrobił. Samochód, co może być trudnego? Silnik, baterie, kierownica i pedały. Za 2.000 można kupić dziś auto a oni wydali milion


@pomidorowymichal1:
TE pomidor - wytłumacz mi polaczku na #!$%@? narodowy samochód elektryczny - bo z tego kpi piechociński ale dzbany sie nie orientują
@pomidorowymichal1:
czyli nie znasz uzasadnienia dla produkcji NARODOWEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO.
Może ci lata na co idą twoje podatki ja jednak wolałbym żeby nie wydawli ich na tego typu projekty rodem z wyścigu technologicznego słusznie już minionej epoki.
Nie złapałeś z czego leje pslowiec i wyjeżdzasz z pensja średniej klasy specjalistów bmw - z tą różnicą że to komercyjna firma a nie za moje i twoje
milion to roczna pensja dla 10 niższej klasy specjalistów, głupie BMW zatrudnia tysiące osób a polaczek piechocinski sam by to zrobił. Samochód, co może być trudnego? Silnik, baterie, kierownica i pedały. Za 2.000 można kupić dziś auto a oni wydali milion.


@pomidorowymichal1: Milion za co konkretnie? Jakiekolwiek efekty pracy tych ludzi, którzy zgarnęli ten milion? Zdaję sobie sprawę, że to niedużo jak na tę branżę, ale to państwowe pieniądze i powinni