Wpis z mikrobloga

Po pierwsze to jest promocja i chyba dosyć dobra:
https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009283725849.html?wid=1349303

A po drugie, opłaca się to w ogóle kupować, faktycznie tego używacie i jest przydatne czy tylko kolejny bajer? Budzicie się jak wam to wibruje na ręku? Jest jakaś opcja, żeby ustawić co macie zrobić dzisiaj i wam się to przypomina czy wszystko trzeba ustawiać w kalendarzu? Pulsometr podczas np biegania działa prawidłowo? Czy mógłbym z nią na ręce ćwiczyć na skakance lub worku treningowym(wstrząsy)?

#miband3 #miband #miband2
  • 2
@Chocholi_Taniec: Faktycznie używam, nie hałasuję wszystkim dzwonkiem telefonu, bo opaska wibruje i pokazuje kto dzwoni. Nie muszę sięgać po telefon przy każdym powiadomieniu, bo większość odczytuję na opasce. Wibracje mnie nie budzą - ale ja akurat mam twardy sen, więc to mnie nie dziwi. Na resztę pytań ktoś inny musi odpowiedzieć, ale wydaje mi się, że do tego typu rzeczy, o które pytasz musiałbyś kupić coś lepszego.
@Chocholi_Taniec: Jak coś to idzie wyrwać taniej, tu za 86,50 zł
Swojego Mi Band 3 wyrwałem z ali za 77 zł, niektórzy nawet po 65 zł kupowali.

Co do zastosowania: korzystam głównie do powiadomień i budzenia. Jak potrzebuje to telefon mam całkowicie wyciszony, a opaska poinformuje mnie o połączeniach przychodzących czy SMSach.