Wpis z mikrobloga

@Vijas: wejdź na toplisty pbf i bęsziesz miał. Odradzam Leviathan RPG. Straszne raczysko, head admin ćwiczy #!$%@? niesamowitego. Forum odrzuca na wstępie, gdzie trzeba pisać obszerną kartę postaci zgodnie z realiami średniowiecza. Tak i #!$%@? mi zrobisz! Bardziej zakrawa to o żenadę i pałowanie się do reko (a jak wiadome, w reko siedzą #!$%@?, których powinno się izolować od społeczeństwa). Przyklad? Opis w ubran w karcie postaci. Nic złego? Oj #!$%@?,
@Vijas: jak kojarzę, to raczej jedno forum - jeden świat przedstawiony. Hubów nie kojarzę, ale niektórym osobom zdarza się czasem pisać poza forum, chociażby przez Discord, Telegram czy wbrew pozorom wciąż istniejące GG
@radekrad Gg dziala? Tydzien temu chcialem sie wbic i nie dalo rady. Bardziej mi zalezy jednak na forum, gdzie nie ma az takiej presji czasu z odpowiadaniem, bo kiepsko u mniez czasem. Chyba, ze na discordzie tez sie zdarzaja takie korespondecyjne szachy.
@Vijas: Lastinn.info - sesje prowadzone w realnych systemach rpg. Uważaj na moderacje, bo to rak raków. Taka banda rogala, co śmietniki #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) klilka wzajemnie klepiacych się fiutami po czole. Poza tym, dobre pbf i użytkownicy.
@Vijas: chyba zależy, czego oczekujesz. Są PBFy mocno przypominające RPG, są bardziej literackie, gdzie ludzie wrzucają dłuższe posty, są jakieś dla dzieci ze zwierzętami, są takie gdzie ludzie szukają historii +18. Generalnie nie jestem na bieżąco - raczej wolę wsiąść na konia i postrzelać z łuku niż pisać na forum, że jadę i strzelam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vijas: lastinn.info - duzo userow, ale technicznie slabsza
Strefarpg.net - mniej aktywnych userow, ale technicznie duzo lepsza
W obu forach sa rekrutacje do praktycznie kazdego rpga, zalezy co sie trafi :)