Wpis z mikrobloga

Pewnie mirki wyśmieją, ale mam do oddania Moto E5 i Moto E5 plus. Specyfikację każdy może sobie sprawdzić, jak komuś się przyda to zapraszam do komentarzy. Nie trzeba udostępniać ani niczego lajkować - wystarczy koment pod linkowaną notką, żeby można było się skontaktować potem z ewentualnym odbiorcą telefonu.

Ps. W folii są jakby kto pytał.

https://www.facebook.com/notes/nolife-style/wrze5ie%C5%84-z-moto/1899694170112544/
#giveaway #motorola #rozdajo
Marcin_Michno - Pewnie mirki wyśmieją, ale mam do oddania Moto E5 i Moto E5 plus. Spe...

źródło: comment_nOV5CK3aLJFQqhLJ86uGygJQ0i9e9UWM.jpg

Pobierz
  • 12
@jack1142: na dobrą sprawę nie ma zadania konkursowego, nie wybieram najlepszego - po prostu mam do rozdania 2 sztuki i tyle. Chcesz - wklep zdanie, nie chcesz omiń. I tak za chwilę pewnie wparuje jakaś madka ze swoim "dej" a wolałbym jakiegoś porządnego mirka w potrzebie obdarować.
@jack1142 żeby zrobić losowanie należy:
1) Zgłosić wniosek do Izby Celnej w celu zdobycia zezwolenia na prowadzenie loterii.
2) Opłacić zezwolenie na organizację loterii promocyjnej lub audiotekstowej w wysokości 10% wartości puli nagród (nie mniej niż 50% kwoty bazowej).
3) Stworzyć komisję konkursową, w której skład obowiązkowo musi wchodzi osoba z uprawnieniami do nadzoru nad taką formą konkursu.

Tak więc średnio to widzę u siebie. Nie wiem czy koment to aż taki