Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
dat feel, kiedy można powiedzieć, że jesteś chadem z wyglądu (mówię poważnie), ale wewnątrz jesteś #!$%@?ńcem, który wstydzi się dziewczyn xD Chodzę na siłownię, mam 186cm wzrostu, ogarniam mode męską, ale co z tego jak w środku jestem #!$%@? i gdy mam tylko zagadać o coś do dziewczyny to przeżywam to i peszę sie. jakbym rozmawiał z prezydentem xD Często wymieniam długie spojrzenia z dziewczynami na ulicy, kolegów mam w #!$%@?, bo chodzę do technikum, ale co z tego jak nawet nie mam kogo zabrać na 18 do kolegi xD do kolegów normalnie podbijam "elo #!$%@?" i jakoś gadka się kręci, ale nie wyobrażam sobie tak do dziewczyny podbić. Także mirki wygląd to nie wszystko, no chyba ze wygladacie jak typowy wykopek, ale ważniejsza jest i tak gadka
#przegryw #rozowepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 20
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: następnym razem spróbuj sobie wyobrazić, że laska, z którą gadasz, to Twój kumpel z ławki. Serio! Gadaj z nią normalnie, nie napinaj się, że jak się ofuka, to jesteś przegrywem. Na bank się otworzysz i poczujesz się pewnie w rozmowach z laskami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trust me ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Meh: @AnonimoweMirkoWyznania: Jest sposób nielegalny i trochę oszukańczy, ale chyba 90% Polski pije alkohol żeby się bardziej osmielic, więc #!$%@? z tym. Skoro masz dużo kolegów, to rozeznaj się którzy z nich próbowali ecstasy - upewnij się, że są to euforie, a nie pływaki i atakuj. Oczywiście nie po pierwszej, bo to co będziesz za pierwszym razem odwalał, dość szybko by cię zdradziło.

Testowałem na własnej skórze i wygląda to tak, że po dobrej pigule bez mrugnięcia okiem podchodzisz do dwóch lasek 9/10, wyrywasz je i tańczysz całą noc i jak zechcesz to coś jeszcze.

Pewnie się nie spodoba, bo jak to tak narkotyki... ale przypominam, że tabuny ludzi chleja po klubach, żeby łatwiej wyrywać. Poza tym nie musisz tego traktować jak poszukiwań żony. Po prostu dzięki temu nabierzesz doświadczenia w kontaktach (w rozmowie) z laskami, a że po jednej pigule jestes normalnie świadom wszystkiego i się kontrolujesz, to będziesz potem łatwiej ciągnął rozmowy z różowymi na trzeźwo. Uznaj to za kurs podrywania, który dasz
  • Odpowiedz
Meh: @AnonimoweMirkoWyznania: Jest sposób nielegalny i trochę oszukańczy, ale chyba 90% Polski pije alkohol żeby się bardziej osmielic, więc #!$%@? z tym. Skoro masz dużo kolegów, to rozeznaj się którzy z nich próbowali ecstasy - upewnij się, że są to euforie, a nie pływaki i atakuj. Oczywiście nie po pierwszej, bo to co będziesz za pierwszym razem odwalał, dość szybko by cię zdradziło.

Testowałem na własnej skórze i wygląda to tak, że po dobrej pigule bez mrugnięcia okiem podchodzisz do dwóch lasek 9/10, wyrywasz je i tańczysz całą noc i jak zechcesz to coś jeszcze.

Pewnie się nie spodoba, bo jak to tak narkotyki... ale przypominam, że tabuny ludzi chleja po klubach, żeby łatwiej wyrywać. Poza tym nie musisz tego traktować jak poszukiwań żony. Po prostu dzięki temu nabierzesz doświadczenia w kontaktach (w rozmowie) z laskami, a że po jednej pigule jestes normalnie świadom wszystkiego i się kontrolujesz, to będziesz potem łatwiej ciągnął rozmowy z różowymi na trzeźwo. Uznaj to za kurs podrywania, który dasz
  • Odpowiedz
SamotnyPotwór: 24 lata i tylko 180cm, ale mnie i tak same zagadują, kokietują i komplementują, a ja i tak wszystko potrafię zepsuć. Mam chyba coś z głową, bo mam wrażenie, że tylko seksu chcą, a ja zawsze chciałem czegoś więcej. Nie pomaga mi, że kontakt z ludźmi mnie szybko męczy. Zazdroszczę ludziom, którzy potrafią oddzielić seks od uczuć. #przegryw

Zaakceptował: Zkropkao_Na}

  • Odpowiedz