Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
dat feel, kiedy można powiedzieć, że jesteś chadem z wyglądu (mówię poważnie), ale wewnątrz jesteś #!$%@?ńcem, który wstydzi się dziewczyn xD Chodzę na siłownię, mam 186cm wzrostu, ogarniam mode męską, ale co z tego jak w środku jestem #!$%@? i gdy mam tylko zagadać o coś do dziewczyny to przeżywam to i peszę sie. jakbym rozmawiał z prezydentem xD Często wymieniam długie spojrzenia z dziewczynami na ulicy, kolegów mam w #!$%@?, bo chodzę do technikum, ale co z tego jak nawet nie mam kogo zabrać na 18 do kolegi xD do kolegów normalnie podbijam "elo #!$%@?" i jakoś gadka się kręci, ale nie wyobrażam sobie tak do dziewczyny podbić. Także mirki wygląd to nie wszystko, no chyba ze wygladacie jak typowy wykopek, ale ważniejsza jest i tak gadka
#przegryw #rozowepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 20
Meh: @AnonimoweMirkoWyznania: Jest sposób nielegalny i trochę oszukańczy, ale chyba 90% Polski pije alkohol żeby się bardziej osmielic, więc #!$%@? z tym. Skoro masz dużo kolegów, to rozeznaj się którzy z nich próbowali ecstasy - upewnij się, że są to euforie, a nie pływaki i atakuj. Oczywiście nie po pierwszej, bo to co będziesz za pierwszym razem odwalał, dość szybko by cię zdradziło.

Testowałem na własnej skórze i wygląda to
Meh: @AnonimoweMirkoWyznania: Jest sposób nielegalny i trochę oszukańczy, ale chyba 90% Polski pije alkohol żeby się bardziej osmielic, więc #!$%@? z tym. Skoro masz dużo kolegów, to rozeznaj się którzy z nich próbowali ecstasy - upewnij się, że są to euforie, a nie pływaki i atakuj. Oczywiście nie po pierwszej, bo to co będziesz za pierwszym razem odwalał, dość szybko by cię zdradziło.

Testowałem na własnej skórze i wygląda to
SamotnyPotwór: 24 lata i tylko 180cm, ale mnie i tak same zagadują, kokietują i komplementują, a ja i tak wszystko potrafię zepsuć. Mam chyba coś z głową, bo mam wrażenie, że tylko seksu chcą, a ja zawsze chciałem czegoś więcej. Nie pomaga mi, że kontakt z ludźmi mnie szybko męczy. Zazdroszczę ludziom, którzy potrafią oddzielić seks od uczuć. #przegryw

Zaakceptował: Zkropkao_Na}