Wpis z mikrobloga

Potrzebne opinie o Idea Getin Leasing. Załatwiam sobie u nich finansowanie na auto firmowe. Skusili mnie całkiem przyzwoitą ofertą. Opinie w internecie mają jednak skrajne, ciężko coś wywnioskować. Dlatego właśnie zwracam się do was Mireczki i Mirabelki. Jeśli mieliście do czynienia z Idea Getin Leasing, dajcie znać w komentarzach albo na PW. Będę wdzięczny.

#ideagetin #leasingi #opinie
  • 60
  • Odpowiedz
Właśnie wysłałem im prośbę o ofertę na leasing, przez formularz kontaktowy na stronie WWW idea getin. Zobaczymy zaraz jak mają się powyższe opinie do rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Porównam sobie z innymi, i wszystko będzie wiadomo. Na razie czekam, ale możecie być pewni, że jeszcze się odezwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jesteście mi w stanie napisać, jakie są u nich warunki pracy? Chodzi mi o oddział wrocławski.


@Moser: Sprawdź sobie GoWorka, tam masz to w miarę rzetelnie opisane. Do tego możesz sobie poczytać wątek na forum Gazety, też jest sporo opinii pracowników. Co ciekawe większość opinii pozytywna, co może dziwić, wszak IGL to korporacja, a tam zazwyczaj warunki pracy są takie sobie. > > Jesteście mi w stanie napisać, jakie są u
  • Odpowiedz
Tak, podpisuję jutro umowę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak znajdę chwilę, to opiszę wszystko ze szczegółami. Na razie jest ok.


@szustAK: jasne, będę wdzięczny za twoją opinię.
  • Odpowiedz
Obecnie sytuacja wygląda tak, że Idea Getin Leasing to oszuści. Omijaj szerokim łukiem.
Nawet gdyby ich oferta była darmowa to lepiej z niej nie korzystaj. Wszyscy doskonale znają metody getinowskie. Nie licz na to, że te wszystkie negatywne opinie w internecie są fałszywe...
Dopóki był to Idea leasing nie było żadnych problemów. Odkąd wszedł GETIN to wprowadził ich getinowskie standardy. Nigdy nie zawarłem żadnej umowy z getinem ponieważ wszyscy w Polsce wiedzą,
  • Odpowiedz
@DarioOo: Na parkingu IGL w Pietrzykowicach bywam regularnie. Jak się ma czas i ochotę, to można naprawdę perełkę znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale bywa tak, że czasami nie ma nic ciekawego. Ogólnie jednak warto. Tyle tylko, że ja wpadam tam po drodze, jak robię trasę do Krakowa. A jak masz daleko, to lepiej sobie obczaj auto przez ich katalog internetowy. Nazywa się to "Samar" czy jakoś
  • Odpowiedz
@DarioOo: potwierdzam to co napisał powyżej @kawuel . Zamiast tłuc się do Pietrzykowic przez pół Polski, sprawdź sobie lepiej ten ich internetowy katalog. Tam masz nie tylko poleasingowe autka, ale też nowe, z salonu, dostępne na preferencyjnych warunkach leasingowania. Zresztą, co ja tu będę się rozwodził, wpisz sobie w Google "samar" i sam zobacz ocb.
  • Odpowiedz
Zresztą, co ja tu będę się rozwodził, wpisz sobie w Google "samar" i sam zobacz ocb


@maRRoKKo: gwoli ścisłości: katalog nazywa się SAMAR ale dostępny jest z poziomu strony autokatalog.pl Precyzuję, bo jak wpisałam sobie w gugla SAMAR to mi wyskoczyła strona jakiegoś instytutu badań rynku motoryzacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@damian-zych: ja z Idea Getin mam już daaaawno podpisaną umowę. Jak ją podpisywaliśmy i porównywałam z innymi ofertami to Idea Getin mieli najkorzystniejszą ofertę finansowania. Do tego formalności były ograniczone dosłownie do minimum. Wiadomo, że pewnie nie ma oferty idealnej i są plusy i minusy, ale póki co nie mam na co narzekać i nie miałam żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@damian-zych: ja podpisałem umowę z Idea Getin Leasing chyba z dwa lata temu. Przeczytaj moje posty i moją opinię powyżej. Jeśli o mnie chodzi to niewiele się zmieniło. Samo podpisanie umowy i załatwienie formalności poszło sprawnie i bezproblemowo. Decyzję kredytową dostaliśmy bardzo szybko, więc szybko też mogliśmy podpisać wszystkie dokumenty. Teraz przychodzą mi faktury do płacenia co miesiąc, płacę w terminie i wszystko jest ok. Nie mam żadnych problemów czy uwag,
  • Odpowiedz
@szustAK: dzięki za opinię. Ja z kolei właśnie przerobiłem już wcześniej inne leasingi u znanych firm i nie byłem zadowolony. Oczywiście przy podpisywaniu umowy było wszystko cacy, ale schody zaczynały się dopiero później. Dlatego teraz od jakiegoś czasu zacząłem się interesować Idea Getin Leasing, bo kończy mi się leasing i będę brał kolejny. Dlatego rozglądam się za zmianą. Wiem, że też mają trochę negatywów gdzieś po necie, bo czytałem. Ale inne
  • Odpowiedz
@damian-zych: z tymi opiniami to prawda jest też taka, że jak ktoś jest zadowolony, to rzadko coś pisze w necie. Po prostu jest ok i tyle. Jak coś, to poleci firmę znajomemu, który szuka. Ale po necie się nie pisze za bardzo takich opinii. No ale jak już ktoś niezadowolony to wtedy obsmaruje firmę i to nie tylko w jednym miejscu w necie, tylko wszędzie gdzie to możliwe :P Tak to
  • Odpowiedz
Ja potrzebuję ogarnąć leasing na auto w styczniu. Już się boję jak to będzie przebiegało, bo nie znam się na tym kompletnie, ale też przerażają mnie trochę te wszystkie formalności i papierologia. Wzięłam sobie na celownik 3 firmy leasingowe i w tym właśnie jest Idea Getin Leasing. Szukam informacji po necie, odwiedzam różne wątki, czytam i próbuję się w tym wszystkim połapać. Dlatego wszystkie aktualne opinie i sugestie mile widziane :)
  • Odpowiedz