Wpis z mikrobloga

Mirki co byście wybrali do zamieszkania ? Wszystko dzieje się w mniejszej miejscowości jakieś 30km do miasta.
Załóżmy, że mamy 50 tys. na start.
Mieszkanie w niewielkim bloku, 70m2, balkon 20m2, sąsiedzi z każdej strony, nieutwardzony dojazd. Otoczenie samych domków jednorodzinnych, gęsta zabudowa. kredyt na 120 tys.
Szeregówka 100m2, ogródek 150m2, sąsiedzi z jednej strony, nieutwardzony dojazd. Otoczenie samych domków jednorodzinnych, gęsta zabudowa. kredyt 200 tys.
Domek jednorodzinny 120m2 + 30m2 garażu,działka 700m2, Najbliższy sąsiad kilkadziesiąt metrów od domu, asfaltowa ulica jako dojazd. kredyt 250 tys.

Wszystko oczywiście mniej więcej na potrzeby ankiety.

#budowadomu #mieszkanie #ankieta #dom

Który wariant najlepszy ?

  • Mieszkanie 22.9% (11)
  • Szeregówka 10.4% (5)
  • Dom jednorodzinny 66.7% (32)

Oddanych głosów: 48

  • 9
  • Odpowiedz
@lesotho: mialem ostatnio podobna rozkmine. Rocznik 90 here. Wybralismy dom jednorodzinny w malym miasteczku skad pochodzimy, jednak cos mnie tknęlo żeby poczekac z tą decyzja równy rok.

  • Odpowiedz
@lesotho: ale co będziesz robił na tym polu czy w lesie? ;-) Bo jak chcesz resztę życia dojeżdżać codziennie godzinami z pola dla trochę mniejszego kredytu to mocno bym się nad tym zastanowił a nie nad pytaniem z ankiety, które jest oczywiste. Bo skoro już decydujesz się na życie na wsi to trzeba coś z tego mieć a nie jeździć 30km na wieś, a tam blok...
  • Odpowiedz
@Wu70: Nie wiem, może zostanę rolnikiem XD Kiedyś chcieliśmy mieszkać we Wrocławiu, ale dziewczynie w jej zawodzie oferowali dużo gorsze warunki niż ma obecnie na tej wsi i to ja się przeprowadzam.
  • Odpowiedz