Wpis z mikrobloga

O proszę @Revmir mnie zczarnolistował i nie mogę odpowiedzieć w jego wpisie więc odpowiem tutaj
opis odnośnika

wolne społeczeństwo organizuje się w sposób wolnościowy.


@Revmir: Nie. Na tym polega wolność że dokonuje się wyboru, niekoniecznie musi to być wybór wolności, można się zoorganizować w np. anarchotrybalistyczną wspólnotę na której czele stoi tyraniczna starszyzna ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli członkowie tej społeczności nie przymuszają ludzi z zewnątrz to nie ma w tym nic złego, Tuż obok może sobie być stirnerowska krypto-komuna albo wieżowiec lokalnego korporacyjnego McDruglorda™ który dumpinguje cenowo małe Januszexy produkujące #!$%@?ą metamfetaminę.

"A"kap to organizacja społeczeństwa wg fantazji plutokratów.


No i? Co jeżeli ludzie jednak właśnie tak się zoorganizują a nie w stirnerowskie krypto-komuny? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym powiedział np. że sporo ludzi jest ukontentowanych korpo-strukturą - korpo o nich dba, mają karnety na siłkę, jakieś pakiety medyczne, luzik pracę 8 godzin, czasem trochę dłużej przed 'dedlajnemi', nie muszą za bardzo się zastanawiać nad tym nad czym zastanawialiby się udziałowcy stirnerowskich komun.

#akap #libertarianizm