Wpis z mikrobloga

  • 1
@DrFly koniecznie poczytaj ogólne warunki ubezpieczenia danej polisy. Trzeba znać wyłączenia i wiedzieć jak postąpić w razie zdarzenia, żeby firma się wymigała się od wypłaty odszkodowania.
  • Odpowiedz
@DrFly ja miałam od hestii ale nie leciałam z biura więc przez biuro może i łatwiej, za dwie osoby na 10 dni zapłaciłam jakieś 75zl więc to nie duży koszt A ubezpieczona byłam w razie wypadku i np fajne było też to że jakbym coś przez przypadek zrobiła, nwm zabiła drogie wino w sklepie to to było pokryte
  • Odpowiedz
@Radus: ekuza mam i podstawowe w tui do 40000 tyś. Revoult ma opcję 4 zł za osobę na dzień i się zastanawiam nad dodaniem tej opcji.
  • Odpowiedz
@DrFly: nawet jak nie wyjezdzam, to wykupuje ubezpieczenia grupowe - z euro 26, isic/ Kosztuje to grosze a działa dobrze - już kilka ładnych k przez różne zdarzenia losowe przez nie dostałem z tytułu NNW czy zwrotu kosztów.
  • Odpowiedz
@DrFly: Wykup sobie w Allianz, Hestii lub Generali. Napisz do @fromasz56 to wystawi Ci polisę. Nie bierz żadnego revoulta czy inne wynalazki. Suma ubezpieczenia na Europę polecam min. 300 000 zł. Ewentualnie jak chcesz to mogę Ci przeliczyć składkę.
  • Odpowiedz