Wpis z mikrobloga

@ZabiliMiZolwia: Takie suche i5 i M3 nic nikomu nie powie, w procesorach mobilnych jest taki rozpiz... że jak się nie znasz to ci wszystko wcisną... te i5 może się okazać być tym samym co M3 tylko pod inną nazwą.

Przykładowo i5 to nie jest to i5 (4R 4W) z desktopów tylko mobile i5 to tak naprawdę i3 2R 4W.
Oszałamiające i7 to też w zależności od taktowania procesowa, wydawać się by
@ZabiliMiZolwia: Dobra teraz mogę ci coś więcej napisać. Wcześniej nie miałem czasu i tak na szybko odpowiedziałem i podrzuciłem wyniki wydajności tych procesorów.

Ta i5'tka 1.8 GHz przegrywa w trzech kategoriach z intelem M3 1.1 GHz (żeby było wesoło w tym dwóch rzeczach najmniej istotnych).
Raz, Turbo Boost z bazowego na 2.9 GHz vs 3.0 GHz i dwa pobór mocy, 15W vs 4.5W na korzyść Intel M3.
Poza tym mają tą
wyszedł ładnych pare lat temu a wciąż w zestawieniach ulttabookow pod wieloma katami przebija najnowsze konstrukcje


@pomidorowymichal1: Odnoszę się do innych laptopów Apple. Jeżeli korzystasz z całego ekosystemu Apple, to używanie sprzętu starszej generacji jak Air może bardzo szybko stać się problematyczne. Technologie typu Handoff czy odblokowywanie komputera Apple Watchem po prostu nie działa lub przestanie działać wkrótce. Brak Retiny jest dla mnie osobiście nie do zaakceptowania.

Uważam, że jeżeli chcesz
akurat odblokowuje maca air applewatchem i korzystam z handoff na codzień między iphonem MacBookowi i iPadem


@pomidorowymichal1:

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podałem jako przykłady, bo używam też na codzień starszego iMaca i właśnie odblokowaywanie juz mi nie działa. Poza tym są ficzery typu chip T2 w najnowszym MacBooku Pro, który zapewnia zwiększone security hardware'u. Sam wiesz, że komputery Apple, to nie tylko procesor, ekran i pamięć... Po