Wpis z mikrobloga

Od dwóch miesięcy gram w PES 2018. Dawno temu grałem regularnie na PSX i PS2, potem miałem kilkuletnią przerwę.
Szybko przypomniałem sobie jaka to jest zajebista i głęboka gra.
Byłem w głębokim szoku jak zobaczyłem "prawie" prawdziwych piłkarzy (grafika w tej grze jest piękna).

Od miesiąca gram ligę na poziomie Top Player. Jak na razie to max drugie miejsce, ale nie chodzi mi o wygrane, tylko o samo granie i te sytuacje, które mają miejsce na boisku.
To już chyba nawet nie gra, to symulator oddający całą atmosferę grania w piłkę.
Nie grałem jeszcze w PES2019, ale najpierw muszę zrobić ligę na Super Star (tak więc jeszcze trochę grania przede mną).
Gram z włoskim komentatorem, bo on nie jest nudny i potęguje emocje jakie mi towarzyszą.
I LOVE THIS GAME!

#konsole #gry #ps4 #pes #pes2018
  • 11
niestety dalej slabizna online


@duzeelobenc: ja jakos nie zauwazylem w 19... gram online od premiery i lagi jedynie trafiają mi sie czasem przy meczach co-op 3 vs 3. Zdarzają sie jedynie lag cheaterzy (dotychczas trafilem na 2) którzy w trakcie przegrywanego meczu obciążają swoje łącze żeby wyniku nie uznało i przerwalo połączenie (byla to zmora 18 tu jest tego duuuzo mniej)
@SuchyNurek: