Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: Dorzuciłem parę wpisów na tym tagu dla równowagi. Obrażanie jest trochę chamskie - dużo lepiej edukować pomału. Zawsze jak ktoś wyskoczy z czymś rewolucyjnym przez długi czas nie jest brany na poważnie mimo, że ma rację.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: akurat modlitwa do szatana w wykonaniu ateistów to nie modlitwa, a zwykły trolling. No ale cóż skoro komuś sprawia przyjemność nie będę mu tego zakazywał :) Ludzie mają różne rozrywki

@Osrakek69: jakie wpisy dorzuciłeś dla równowagi? I co znaczy równowaga- że stosunek modlitw różnych religii do modlitw katolików jest taki sam jak to wygląda w społeczeńśtwie polskim?

I co znaczy coś rewolucyjnego?
  • Odpowiedz
ale trochę szacunku do szatanistów by mógł jednak mieć


@lakukaracza_: Mam szacunek do każdego, nie rozumiem w czym problem. Okazałem w którymś miejscu brak szacunku do człowieka?
  • Odpowiedz
@husspol: Szatanistów obraziłeś tak jak bym obraził katolików spamując im w modliwtwie "szatan jest wielki". Jeżeli tego nie dostrzegasz to jesteś... jakby to napisać by Ciebie nie urazić... nie wiem jak... domyśl się.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: No chyba nie będziemy tutaj rozmawiali o różnicach między # mikromodlitwa a Tym co wyprawiacie na antagonistycznym tagu. Jedni i drudzy wiemy co jest czym i jakim celom służy. @KakaowyTaboret napisał to już wcześniej, więc nie będę się powtarzał.

Nie byłbyś w stanie mnie urazić.
  • Odpowiedz