Wpis z mikrobloga

  • 4
@deeuss potem jak się zgodzisz dostaniesz taki mail....

Szanowny Panie



Nawiązując do rozmowy telefonicznej, potwierdzam raz jeszcze w formie pisemnej poczynione uzgodnienia.



Ewentualne oddanie komórek macierzystych łączy się z konieczną procedurą badania polegającego na pobraniu 30 ml krwi. Prosimy poddać się pobraniu krwi - zgodnie z ustaleniami w dniu 04.08.2014 o godz. 10:00 w


Osoba, która będzie czekała na Pana to Barbara Dudek





Pozwoliliśmy sobie wysłać już niezbędne informacje do punktu pobrania
@lubie_jablka: dopytywałem ich czy to ja nie widzę w regulaminie informacji o uldze czy nie ma jej po prostu, szukalem w jakich miastach jest i im wypisalem i pytałem czy będą jakieś zmiany. Rozmowa była jakos w sierpniu/wrzesniu 2017 i temat się skonczył. A w chyba grudniu odezwali się do mnie, że wraz ze zmianą regulaminu, zmianą cen biletów od nowego roku wezmą pod uwagę moją opinię i wprowadzą ulgę 100%
@ostoja: to żadna tajemnica. Wystarczy wejść na ekrs.ms.gov.pl, tam jest przeglądarka dokumentów finansowych. KRS DKMS to 0000318602. Mają co rok ponad 80 mln przychodu ze sprzedaży, kilkanaście milionów zysku netto, który przeznaczają na działalność statutową, więc zwalniają się z CIT. Są tam jakieś transakcje z podmiotami powiązanymi, więc podejrzewam, że tam właśnie realizują działalność statutową. Aż tak bardzo nie chce mi się wnikać, bo nie współpracuję z tą niemiecką firmą.
@Szkarpet: ja miałem z krwi obiegowej. Sam zabieg spoko. Na jedno i drugie przedramię podłączają wenflony. Siedzisz 4-6h a przez ten czas z jednej ręki wychodzi krew, trafia do maszyny, która oddziela komórki macierzyste i krew drugą ręką wraca. Na bieżąco sprawdzają Twój stan itp, tzn po 3h spadł mi poziom żelaza to podłączyli kroplówkę pod wenflon wlotowy i tyle.

Wszystko przebiega bardzo sprawnie, trafiłem na bardzo miłe panie. Na tej