Wpis z mikrobloga

@SiemkaKtoPeeL: Tak, dopóki nie spuszczą psów. Przy moim pierwszym podejściu do tej gry musiałem w tym miejscu odpalić kody, czy coś tam. Pamiętam, że bardzo się męczyłem. To samo z misją hunter and hunted. Też praktycznie niemożliwa do przejścia w taki sposób.
@KingRStone: Jak to wystarczy obejść budynek z drugiej strony i nie ma problemu z psami albo je zastrzelić zanim je uwolnią. Tą ostatnią misje wystarczy załapać gdzie biegnąć i tak samo na luzie się ją przechodzi nie skradając się tyle że z budynku trzeba szybko wyleź bo tam z 5 oddziałów swat lata.
@KingRStone: Ja ze drugim podejściem przechodziłem większość misji nie skradając się w tej ostatniej pamiętam że za pierwszym podejście siedziałem w windzie i nie specjalnie wiedziałem co zrobić ale potem zauważyłem że wystarczy na początku wbiec do mieszkania na przeciwko a z niego wyskoczyć już na dach budynku obok i po sprawie. Jedynie problem miałem z misją gdzie na statku był gość którego było trzeba zabić zanim odleci helikopterem, tam pamiętam