Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie dobry naród, to biedny naród i zadaniem komuszego TVNu jest szkalować patostreamy by nie było ich więcej i ludzie nie dorabiali się pokaznych kwot chlejąc i robiąc pod siebie. Kto ma kasę, ma autorytet i opinii publicznej, a zwłaszcza lewakom nie podoba się to, że koleś który nie umie zrobić fikołka zarabia taką kasę, a POwcy klepią bidę bo Jaruś z Ziobrem zamyka i nie ma jak nakombinować "mordo ty moja" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przez ostatnie 10 lat pojawiło się miliony patologicznych filmików, chociażby #bonzo ale, że nie było donejtów, to nie było potrzeby się do tego przyczepić tylko zamieść elegencko pod dywan ( ͡ ͜ʖ ͡) Czemu nie pokazali bliskiego telewizji #kononowicz ? Przecież tam też patola a nawet wykorzystywanie osoby chorej, no ale nie ma tam takich kwot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patostreamy #danielmagical
  • 15
@BaoBao45: Albo to wynika z nieznajomości, albo to my czegoś nie zauważamy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Największa inba u uszatego, to były czasy Telewizji TV i "bitboksu" (bo beatboxem tego nazwać nie mogę), ewentualnie "jestem zmęszony" wypowiadane w zupełnej ciemności, w zimową noc... :) No, może jednak groźby "tasaku i nożu", można by się licytować chyba bez końca... U Konona i Majora jest przecież luz, cios kubkiem