Wpis z mikrobloga

Mam do sprzedania kierownice używana 11h XD

Jest to thrustmaster rs500 + pedały+ skrzynia biegów

Sprzęt jest kozacki, tyle powiem. Czemu nie używam? W komputerze padła mi karta graficzna, przeprowadzilem sie i tutaj gdzie mieszkam juz nie mam możliwości na jakiekolwiek granie. Dodatkowo pracuje juz jako zawodowy kierowca więc po powrocie z 12h za kółkiem nie mam ochoty znów wchodzić na kółko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Forcefeedback w tej kierownicy miażdzy jaja. Postaram się jak wrócę do domu zrobić zdjęcie zestawu, ale jest jak wyjęty z pudełka

Teraz pytanie ile mogę dostać za taki komplet i gdzie go sprzedać? Oczywiście do wszystkiego mam oryginalne pudła.Musialbym sprawdzić dodatkowo bo nie wiem czy sprzęty jeszcze gwarancji nadal nie mają.

A więc gdzie sprzedać i za ile można? #kierownica #gry #assettocorsa #symulator
  • 17
@TakumiFujiwara: ten gość ponoć też jest programistą i zarabia 7 tysięcy do ręki, a jak się przejrzy jego posty, co właśnie uczyniłem po wpisie, w którym kpił z seniorów, to intelektu tam nie uświadczysz. Pauperyzacja intelektualna gorsza niż zawodów prawniczych. Za parę lat się skończy eldorado. A ty składasz ofertę, a nawet nie sprawdziłeś kontrahenta. To IQ, a nie pamięć. Choć ta też słaba, jak sam stwierdziłeś.