Wpis z mikrobloga

Według mnie beef wygrał (na tę chwilę) oczywiście Eminem, zresztą ciężko go było przegrać jak typ wygląda, rapuje i zachowuje się jakby był Stanem i jego cały diss opiera się głównie na gorzkich żalach do Ema... Ale po prawdzie to mam straszny absmak, ten beef to jakiś bullshit, zaczynając od powodów przez które do niego doszło, przez relatywnie słaby diss MGK przehajpowany przez ludzi, aż do też przehajpowanej odpowiedzi Ema która mimo dobrego tekstu nie powala (jak na niego) - rozumiem że pewnie uznał że nie warto super dissu pisać na tak słabego opponenta, ale cmon miejscami flow jest bardzo biedne.

Niby zadowolony jestem bo coś się przynajmniej dzieje, ale odnoszę wrażenie że to wszystko jest jakieś słabe, jeszcze Em #!$%@?ący że nie chodzi o tweeta z Hailie i wcale go "nie zbanował", kiedy na każdym kroku zachowuje się jakby go oto dupa nieziemsko bolała (zarówno w "Not Alike", wywiadzie i "Killshot").
#eminem #rap
  • 6
  • Odpowiedz
i wcale go "nie zbanował"


@Sinti: Przecież się nigdy nie przyzna, że kogoś blokował, bo by dopiero pokazał, że wielki EM tak naprawdę jest mały.

przez relatywnie słaby diss MGK przehajpowany przez ludzi, aż do też przehajpowanej odpowiedzi Ema która mimo dobrego tekstu nie powala (jak na niego)


@Sinti: No wiesz... fejm podbity z jednej i drugiej strony. MGK teraz na koncertach lata w koszulce Killshot, a i Eminem raczej
  • Odpowiedz
Odnoszę wrażenie że nie dokładnie słuchałeś wywiadu o co poszło i że nie chodziło głównie o komentarz mgk o Hailie. Zaczęło się od tekstów mgk w tech9ne o czym nawet Eminem wspomina na samym początku w utworze „not alike” (kiedy zaczyna dissować mgk). Jeśli chodzi o killshot to czytając takie komentarze zastanawiam się czego ludzie oczekują. Przede wszystkim taki rodzaj utworu ma na celu zdyskredytowanie przeciwnika co Eminem zrobił. Niektóre wiersze mają
  • Odpowiedz
@lukwojtan-owski: Przede wszystkim to wołaj następnym razem jak się odnosisz do mojego wpisu (wskazujesz myszką na dany wpis/post, wyświetlą ci się opcje, klikasz "odpowiedz"), całkowicie przypadkiem trafiłem na tą odpowiedź patrząc czy coś nowego jest na tagu.
Słuchałem wywiadu i co od razu mam wierzyć we wszystko co mówi? Poza tym odnoszę wrażenie że to ty niedokładnie przeczytałeś mój wpis, stwierdzam po prostu fakt że skoro to nie chodziło o tweet
  • Odpowiedz
@Sinti: miałem nie odpowiadać ale jeszcze raz spróbuje. Najpierw chronologia

1) 2012 - Machine Gun Kelly komentuje zdjęcie Hailie
2) 2013 - Eminem wydaje album "The Marshall Mathers LP 2"
3) 2014 - Eminem wydaje album "Shady XV"
4) 2017 - Eminem wydaje album "Revival"
5) 1.03.2018 - Tech n9Ne wydaje piosenkę "No reason" w której MGK nawiązuje do "Rap God" i Dr Dre.

To remind y’all you just Rap and
  • Odpowiedz
@lukwojtan-owski: Tekst o którym wspominasz w Rap Devil w żaden sposób nie atakuje/komentuje Hailie, odnosi się tylko do tekstu jednej z piosenek Ema. Niezależnie od tego jak bardzo Em nie byłby przewrażliwiony na punkcie Hailie chyba nie jest na tyle szalony by się czepiać każdego o neutralne wymówienie imienia jego córki kiedy sam wrzuca ją do każdego swojego albumu. Nie, Eminem nie odnosił się w Killshocie do tego tekstu w Rap
  • Odpowiedz