Wpis z mikrobloga

Rzetelny reportaż telewizyjnego programu "Uwaga" skłonił mnie do wejścia tutaj, na te Wasze "patotagi". Chciałbym wyrazić moje rozczarowanie, że portal zrzeszający wspaniałą i liczną grupę internautów stał się miejscem PROMOCJI, ZACHWALANIA a także ogólnego APROBOWANIA zachowań skrajnie szkodliwych społecznie, demoralizujących młodzież i utrwalających złe wzorce. Wstyd. Po prostu WSTYD.
#patostreamy
#danielmagical
#bystrzaktv
#rafatus
#tvn
#uwaga
#wstyd
  • 17
@Takjakos2012: Jak to samo leci pod nazwą "dlaczego ja?" "trudne sprawy" "szkoła" "szpital" to wszystko jest w porządku. Jak dostępny w internecie jest filmik gdzie 6 murzynów wkłada członki do buzi jakieś białej blondynki powieszonej za nogi do sufitu to też jest okej chociaż internet to przecież miejsce publiczne ale jak jakiś biedny chłopak streamuje grę aktorską swojej rodziny dla pieniędzy to już jest źle. Zobacz jak Gosia siedzi uśmiechnięta słucha
@Takjakos2012: Nie przesadzaj, myślę że większość ludzi ogląda to tylko i wyłącznie w celach humorystycznych. Przynajmniej ja tak robię, nikogo nie popieram. Zresztą w telewizji również promuje się patologię tylko w bardziej subtelnym wydaniu, w Sejmie też jest masa patologii. Wolę już pooglądać takie pato strimy i się pośmiać niż oglądać agresywnych polityków i się wk....wiać.
APROBOWANIA zachowań skrajnie szkodliwych społecznie, demoralizujących młodzież i utrwalających złe wzorce. Wstyd. Po prostu WSTYD.


@Takjakos2012: Gdyby mnie mama nie wychowała to już bym ci odpowiedział...
A tak to ci powiem tylko wypier** Chu Je** i usuń konto jak się nie podoba.