Wpis z mikrobloga

Droga zabawa z tym #nintendoswitch. Trzeba wyłożyć €320 za samą konsolę bez gier. Później €55 za Zeldę i tyle samo za Super Mario.
Po miesiącu po przejściu gier jest się praktycznie w dupie bo już nie ma w co grać, a jak na złość samo urządzenie nie odtwarza żadnych filmów czy nie ma przeglądarki.
Jeszcze jakby była możliwość zakupu wersji bez docka i tego gamepada za €150-200 to może bym się skusił.
Teraz tylko czekam na przeróbkę i kupuję tanią używkę. Podobno już coś tam złamali ale niestety #nintendo się jeszcze opiera.
#gorzkiezale #consolepeasants #konsole #gry #nintendoswitch
I-____-I - Droga zabawa z tym #nintendoswitch. Trzeba wyłożyć €320 za samą konsolę be...

źródło: comment_qrdWZ9RZ3vL7VF1NdwuNdkIPtdiG5cOV.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@I-____-I: jak ja nie lubie takiego podejścia. Nie stać cię to nie grasz. Ja nie mam Nintendo, bo szkoda mi kasy i nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby kupić i piracić gry. Szanujesz swoją kasę więc szanuj też kasę ludzi którzy stworzyli ta grę..
  • Odpowiedz
Po miesiącu po przejściu gier jest się praktycznie w dupie bo już nie ma w co grać


@I-____-I: kiepski bait
z czymś takim to mogłeś próbować rok temu :P
  • Odpowiedz
@beesAreAwesome: a ja lubię takie podejście i nigdy nie kupuję gier czy innego oprogramowania jeśli da się je spiracić.
Wydaję te pieniądze w inny sposób i się cieszę, bo mam wróbla w garści i wróbla na dachu.
Gospodaruję odpowiednio swoimi dochodami ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Dodatkowo nikogo nie okradam, bo nie posiadam pudełka z instrukcją i nośnika. To jest błąd Matrixa, wilk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@I-____-I: nie jest to legalne, to jak ty sobie to tłumaczysz nie oznacza, że masz rację. Kradzież to kradzież, jeżeli sumienie ci na to pozwala to równie dobrze możesz wejść do sklepu i najeść się do syta, bo teoretycznie nie wychodzisz z towarem, więc nic nie kradniesz?
  • Odpowiedz
@I-____-I: Masz trochę racji, przeszedłem mariana i zeldę, pograłem w mario karta a teraz konsola praktycznie leży i się kurzy. Pewnie do czasu aż wyjdą pokemony. Nakupowałem gier w wersji cyfrowej na promocjach i do żadnej po pierwszym uruchomieniu już nie wracałem. Jedynie pierwsza beta Arena of Valor mnie wciagnęła na kilka dni
  • Odpowiedz
@beesAreAwesome: wcale nie jest tak jak piszesz. Kradzież by była wtedy, gdybym wyniósł ze sklepu z grami (spożywczak nie ma tu nic do rzeczy) pudełko z grą przeznaczone do sprzedaży (sprzedawca musi oddać pieniądze za przedmiot dalej).
Ja korzystam z kopii którą ktoś już wcześniej kupił i transakcja dobiegła końca. Nie mogę tej kopii odsprzedać, nie ma ona żadnej wartości materialnej.
Tak więc ja nic nie kradnę, to tobie wmówiono że
  • Odpowiedz
@I-____-I: Masz trochę racji, przeszedłem mariana i zeldę, pograłem w mario karta a teraz konsola praktycznie leży i się kurzy. Pewnie do czasu aż wyjdą pokemony. Nakupowałem gier w wersji cyfrowej na promocjach i do żadnej po pierwszym uruchomieniu już nie wracałem. Jedynie pierwsza beta Arena of Valor mnie wciagnęła na kilka dni


@ebson: heh mam to samo. Od miesiąca konsola leży nieużywana. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem gdzie
  • Odpowiedz
@I-____-I: glupie podejscie. Po pierwsze gry kupuje sie na wyprzedazach, w pakietach 3 za 2 (bardzo czesto na amazonie), ewentualnie uzywki.
Przejdziesz sprzedajez z niewielka strata i bum nastepne. Konsole mam od okolo 10 miesiecy, przez moje rece przeszlo z 20 pudelek z grami. Smiem twierdzic ze jeszcze na tym zarobilem.

Po drugie mozesz miec spory problem z zakupem konsoli ktora da sie przerobic.
  • Odpowiedz
@MarchwiowySok: zapłaciłem €69 na steam za GTAV bo wymagał tego tryb online. Żeby było śmieszniej wcześniej kupiłem tę samą grę na PS3 w edycji specjalnej, płacąc jakby za możliwość grania w pierwszym dniu z ludźmi na całym świecie (premiera na ps3 miała miejsce rok przed pc).
  • Odpowiedz
@I-____-I: popraw mnie jeśli się mylę. Ale na mariana i na Zelda trzeba po 200h przeznaczyć. Ciężko w miesiąc 400h grać. Grając 3h dziennie to ponad 3 miesiące. Najgorsze jest ze jest i 3 gra, marko kart i kolejne 200pln i aby sobie pograć to jeszcze kupiłem dwa pro kontrolery za 650. #!$%@? ale lipa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz