Wpis z mikrobloga

@DajMinusTemuNaDole: Jeśli nie masz lova z LTE dla domu to nie masz tego pakietu co @motaboy. Jeśli twój Love jest z internetem stacjonarnym to posiadasz tylko 5GB w ramach abonamentu. Jak chcesz to możesz sobie aktywować 1 GB za 3 zł (AKT GB pod 80147) albo wziąć umowe na 2 lata na dodatkową simkę od internetu 10 GB za 10 zł albo 20 zł za 50 GB.
Jeśli nie masz lova z LTE dla domu to nie masz tego pakietu co @motaboy. Jeśli twój Love jest z internetem stacjonarnym to posiadasz tylko 5GB w ramach abonamentu.


@Strona: Sam już nie wiem... Wlaśnie jakis czas temu o ten pakiet pytałem (byłem ciekaw jak to działa - wyłączyłem "schodki" z powodu tego pakietu). Ale... Internet mobilny mam dopiero od piątku. Wcześniej miałem Światłowód z TV + komórkę w abonamencie.
Są różne pakiety love, nie będę ich wymieniał ale z 5 bym naliczył chyba. Przed lovem ze światłem miałeś internet mobilny? I mniej więcej ile płacisz a co masz.


@Strona: No właśnie widzisz, nie wiedziałem co to jest i dlatego pytałem:

https://www.wykop.pl/wpis/33907527/wytlumaczy-mi-ktos-o-co-w-tym-chodzi-co-to-jest-to/

Wtedy (i do piątku) miałem Orange Love gdzie jest Światło 100mbit (66,79zł), TV (jakiś podstawowy pakiet 29,99zł + kanały Polsatu 10zł) i VOIP (używam na iPhone 3,22zł) + komórka
@DajMinusTemuNaDole: Jeśli korzystasz z oferty Orange Love z internetem stacjonarnym, to po wykorzystaniu pakietu danych w telefonie włączy się usługa Bezpiecznego Internetu w telefonie, czyli za pierwszy schodek czyli 5 GB zapłacisz 10 zł, za kolejne 5 GB również 10 zł. Po wykorzystaniu obu pakietów włączy się ograniczenie prędkości, a dalsza transmisja danych jest bezpłatna.
Po wykorzystaniu 5gb mam teraz takie ograniczenie prędkości, że nie da się z niego korzystać


@DajMinusTemuNaDole: Orange to już chyba wystarczająco jasno ci napisał. Nie masz tego pakietu. Ja go mam bo mam internet stacjonarny i komórkę w tym pakiecie "Love" wtedy są najpierw "schodki" (które można wyłączyć żeby nie płacić za drugi pakiet 5GB) i potem "Bezpieczny Internet w telefonie" (czyli właśnie te 100GB z 5mbit).
Musisz mieć Pakiet Orange