Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę należy mieć pretensje do ludzi którzy nie zgadzają się z materiałem Superwizjeru?

Została postawiona główna teza, że klubem rządzą bandyci. (rządzą, a nie że próbują wywierać wpływy na władze klubu)

Przecież to wydaje się być całkiem normalne że całe środowisko żąda od pana Szymona Jadczaka dowodu na to że nie jest to tylko kolejne pomówienie...
#wislakrakow #uwaga #superwizjer #tvn #weszlo #ekstraklasa
  • 41
@demoos: > dodam jeszcze, że jak chcesz jakiś dowód, to jesteś obrońcą gangusów, pewnie sam dilujesz, albo jesteś ze środowiska

¯_(ツ)_/¯


@demoos: zabawne, nikt tutaj nawet nie zasugerował czegoś takiego, ale pewnie fajnie jest sobie wymyślić wyimaginowanego wroga i bohatersko z nim walczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo założenie, że mają większość głosów padło na dzień dobry.


@demoos: Nie, nie padło takiego założenia. Padło tylko stwierdzenie, że maja władzę w klubie. Znów walczysz z wymyślonymi przez siebie wrogami.
@Michau89: widze, że całkiem celowo się czepiacie słówek w celu dyskredytacji tego materiału. Sformułowanie "rządzą w klubie" nie odnosi się do tego, że mają w nim większość głosów, a mają realny wpływ na jego funckjonowanie. Nikt nigdzie nie napisał, że dysposnują większoscią głosów w Wiśle i tutaj walczycie sobie bohatersko z wiatrakami.
Morderstwo, napady z maczetami, strzelaniny. Kibice-gangsterzy rządzą klubem

@waro: Taki jest tytuł materiału. Nie chodzi o grę słówek. Bo to nie jest gra słówek tylko na każdym kroku podkreślano że to jest główną tezą.

Dlatego chcę dowodu na główną tezę.

Główna teza z formalnego punktu widzenia jest niczym innym jak postawienie zarzutu członkom zarządu że działają w organizacji przestępczej.
@waro: Ale jeżeli na główną tezę nie ma dowodów a ona z kolei uderza w niewinnych ludzi... to wybacz, ale właśnie to świadczy o wiarygodności artykułu i partactwu jakie zostało tutaj odwalone.
To nie ja podważam wiarygodność, ale sam autor to uczynił...

Dlatego domagamy się dowodu (bo tu nie chodzi o bandytów ale o zwykłych ludzi których zaatakowano...)
Podobnie jak tytuł "mafia rządzi Pruszkowem" nie jest uderzeniem we władze miasta Pruszków


@waro: to w takim razie inaczej.

Kibice-gangsterzy rządzą klubem


żeby rządzić klubem trzeba mieć swój zarząd, więc zarząd jest:
- wybrany przez kiboli i robi kibolom dobrze
- zastraszony przez kiboli i robi to co oni chcą

więc teraz powiedz mi, jakie decyzje podjął zarząd pro gangusom?
@abrakadabra125: O ile z Dukatem w TS można polemizować (o jego powiązaniach), to teza z panią Marzeną jest absurdalna (do tego stopnia że nawet skłamano że ona jest obrońcą "Miśka").

Co więcej jedna osoba w wieloosobowym zarządzie Towarzystwa Sportowego nie jest wystarczająca by "rządzić" (ze względu na uwarunkowania prawne)

Natomiast gdzie jest dowód?
więc teraz powiedz mi, jakie decyzje podjął zarząd pro gangusom?


@demoos:

No podpisali papiery ze przed meczem dla kazdego kibica raca gratis, a przy sektorze X gratisowe ostrzenie maczet.
Niektorzy po pojawieniu sie przy kasie otrzymują razem z biletem 300 zł i cwiartke żołądkowej

@abrakadabra125: DOWODY DOWODY ,ALE JA NIE UMIEM PŁYWAĆ
@demoos: sarapata kroiła grubo kromki a dukat smarował delmą, po czym sarapata nakładała soczysty plaster
konserwowej

mniej wiecej to i mało tego wszystko odbyło sie przed stadionem o 12, tak żeby wszyscy widzieli.
na koniec cała trójka wymieniła usciski dłoni i kazdy poszedł do swojego; marzena do swojego biurka, dukat do skladziku, a misiek wsiadł do vw polo koloru żółtego z blachami "TS MISIO" i odjechał. Zdązył jeszcze odebrać tel bo