Wpis z mikrobloga

#wislakrakow

Pozapisywali sobie iluśtam członków, więc mogli wybrać iluś delegatów (...) I z tyloma delegatami mogli zrobić wszystko" - anonim w materiale @SzJadczak. A oto fakty, liczby:

Absolutnie skandaliczne i bezpodstawne są sugestie, iż „przestępcy przejęli Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków”. Wszystkie wybory, jakie miały miejsce w ostatnich latach zostały przeprowadzone w sposób transparentny i zgodny z obowiązującymi zasadami i zapisami naszego statutu. Informacje na temat przebiegu głosowań w trakcie wyborów do władz Towarzystwa Sportowego są jawne. Można je sprawdzić w KRS, ale redaktor Jadczak nie skonfrontował przedstawionego w materiale stanowiska z dokumentami znajdującymi się w sądzie. W walnym zebraniu delegatów w 2015 roku, na którym wybrano prezesa TS Wisły Piotra Dunin – Suligostowskiego wzięło udział 88 delegatów. Z sekcji kickboxingu było 19 osób, taka liczba nie mogła zapewnić większości, a tym samym zwycięstwa. Wybrani członkowie zarządu uzyskali od 65 do 70 głosów poparcia. Byli to Dariusz Gryźlak, Łukasz Kwaśniewski, Robert Szymański, Szymon Michlowicz, Marzena Sarapata oraz Sławomir Kaliszewski. W zebraniu wyborczym w 2017 roku udział wzięło 76 delegatów, a sekcję kickboxingu reprezentował tylko 1 delegat. Za powołaniem Marzeny Sarapaty na prezesa TS Wisły głosowało wówczas 67 delegatów. Podczas kolejnych wyborów, w 2018 roku głosowało 57 delegatów, z czego sekcję kickboxingu reprezentowało 3 delegatów. Czy te liczby dają podstawę do formułowania opinii o przejmowaniu TS Wisła Kraków przez kogokolwiek? Naszym zdaniem absolutnie nie. Nasza organizacja liczy sobie ponad 110 lat. Codziennie organizujemy zajęcia sportowe dla wielu ludzi, w różnym wieku. Komu to przeszkadza?

Ale leci orka ze strony Towarzystwa Sportowego.
Ten materiał to jeden wielki obrzydliwy bzdet. Żal mi ludzi, którzy w niego bezgranicznie uwierzyli.
  • 13
  • Odpowiedz
@snow: nie wazne kto głosuje, tylko kto liczy głosy i kto czuwa nad tym aby wszyscy zagłosowali poprawnie :D - nie wiem co wy chcecie wybielać? każdy wie, że w Wiśle i w wielu klubach rządzi mafia i kibole, a wy sie upieracie, że wszystko jest ok. To po #!$%@? ciągie jakieś przeszukania ABW macie na stadionie i w biurach xD Przeciez to oczywiste, że nie napiszą, że wybrali swoich Misiów
  • Odpowiedz
Masz dowód?


@Michau89: przecież wasze płacze są żałosne, cała Polska widzi jak od lat sie #!$%@? w całym krakowie i okolicach zarzynacie maczetami na ulicach i ludzie z tym związani poszukiwani listami gończymi są nadal powiązani z Wisłą, a wy jakieś #!$%@? wielkie oburzenie, bo ktoś w telewizji was szkaluje oj oj oj Wisła taka uczciwa, sami święci ludzie w zarządzie xD Nie wiem kogo wy chcecie oszukać samych siebie? jakich
  • Odpowiedz
I nagle z kilku tysięcy niewinnych ludzi robisz największą na świecie mafię narkotykową bo w grupie znajdujesz 80 złych osób.


@Michau89: człowieku ale rozgraniczaj kibiców do kórych nic nie mam, od bandytów którzy walczą o wpływy i pieniądze jadąć na plecach i pod przykryciem Wisły Kraków od lat.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Znam niektórych z ludzi wymienionych z nazwiska w tym fragmencie, który wkleiłem.
A ty człowieku zachowujesz się jak jakiś nienormalny. Rozumiem, że gdy Wisłe miał Cupiał to nie było maczet i morderstw? Chory jesteś na głowe.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: To dlaczego pisałeś per "Wy"?

Problem polega na tym że podobna insynuacja jest w tym materiale.

---
I to właśnie ci "Wy" będą walczyć o swoje dobre imię.

Myślisz że @demoos, @snow, @nightrain dlaczego tak chętnie wypominają błędy i nadużycia w materiale? Nie tylko poruszył problem kiboli, ale zaatakował również tych uczciwych członków Towarzystwa.
  • Odpowiedz