Wpis z mikrobloga

ej #rozowepaski bo wy się pewnie znacie: jak wybielić zęby? Na zębach mam taki nalot jak na pigrelu. Inba myj zęby! No myje, 3 razy dziennie pastą wybielająca, nie pale, nie pije kawy, od roku pije herbatę przez bombille(taką rurkę do yerby) żeby ograniczyć osad na zębach. I nic to nie daje. Na wybielanie za kilka tysięcy u dentysty mnie nie stać, magiczne aparaty od najmłodszego milionera w polsce które mają na celu wyłudzenie pieniędzy od nastolatków też mnie nie interesują. Bardziej chodzi mi o poradę kup pasta xyz mi pomogła, pastę te kupisz tylko w rosmanie jak zapukasz w tylne drzwiczki podczas nowiu, albo stosuj codziennie okłady z maści kokosowej. Coś co sprawdziłyście, działało i nie było to nic niebezpiecznego.

#stomatologia #zeby #wybielaniezebow #mirkopporady #bialezeby #pastadozebow #pytanie a #!$%@? może jakiś #niebieskiepaski też miały taki problem
P.....a - ej #rozowepaski bo wy się pewnie znacie: jak wybielić zęby? Na zębach mam t...

źródło: comment_t01gNYcpXm4amycduk6i1EbeQCJlNQ7f.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: najpierw może kamień+piaskowanie bo to ci ściągnie osad z zębów i może się okazać że nie trzeba wybielać. Poza tym tak czy siak powinno się to zrobić przed wybielaniem. Znajomi stosowali paski crest z allegro a ja miałam nakładki od dentysty więc sposobów masz dużo ;p Raczej nie polecałabym past, mycia sodą itd bo to zwyczajnie ściera szkliwo.
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa uważaj czego sobie życzysz. Każdy znajomy co ma takie białe perełki ma bardzo cieniutkie szkliwo, ciągle problemy z zębami i ciągłe wizyty u dentysty. Już nie wspomnę o tym że krychych rzeczy nie jedzą.

Czasami na kolor zębów nie mamy wpływu, chociaż jak to jedna różowa tutaj poleciła możesz zrobić piaskowanie.
  • Odpowiedz
@aks_762: nie wiem ile w tym prawdy bo nigdy nie wnikałem w temat a tylko pytałem z ciekawości, ale mój dentysta u którego zostawiłem już z 5 jak nie 10k pln i wie, że swobodnie namówi mnie na co tylko zechce bo mu wierzę (bo piaskowanie, plomby oraz ekstrakcje robi naprawdę dobrze) mocno odradzał mi takie rzeczy. Czemu? Podobno stosunkowo łatwo sobie zrobić nadwrażliwość i uszkodzić szkliwo, jak nie za
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa
Wszystko co szybko ma działać moze mieć negatywne konsekwencje w postaci uszkodzenia szkliwa takze takie mocne środki konsultować z dentystami. Sa tez takie "pasty" ktore sie stosuje po normalnym myciu zębów. Mi trochę pomaga, ale to tylko jak używam tego regularnie jeden dzien sobie odpuszcze to wszystko wraca do stanu sprzed tygodnia... więc raczej taki naturalny kolor i tyle
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa:

Na zębach mam taki nalot jak na pigrelu.

Może to twój naturalny kolor? Zęby wybielałem i dentysta oraz znajomi byli bardziej zadowolenie z efektu niż ja sam. Znajomy stomatolog wyjaśnił, że nie mam jasnej kości, jak murzyn i dlatego zęby mają naturalny, lekko szaro-beżowy odcień. Tak czy owak zmiana koloru przed, a po jest diametralna.

myje, 3 razy dziennie
  • Odpowiedz