Wpis z mikrobloga

ej #rozowepaski bo wy się pewnie znacie: jak wybielić zęby? Na zębach mam taki nalot jak na pigrelu. Inba myj zęby! No myje, 3 razy dziennie pastą wybielająca, nie pale, nie pije kawy, od roku pije herbatę przez bombille(taką rurkę do yerby) żeby ograniczyć osad na zębach. I nic to nie daje. Na wybielanie za kilka tysięcy u dentysty mnie nie stać, magiczne aparaty od najmłodszego milionera w polsce które mają na celu wyłudzenie pieniędzy od nastolatków też mnie nie interesują. Bardziej chodzi mi o poradę kup pasta xyz mi pomogła, pastę te kupisz tylko w rosmanie jak zapukasz w tylne drzwiczki podczas nowiu, albo stosuj codziennie okłady z maści kokosowej. Coś co sprawdziłyście, działało i nie było to nic niebezpiecznego.

#stomatologia #zeby #wybielaniezebow #mirkopporady #bialezeby #pastadozebow #pytanie a #!$%@? może jakiś #niebieskiepaski też miały taki problem
P.....a - ej #rozowepaski bo wy się pewnie znacie: jak wybielić zęby? Na zębach mam t...

źródło: comment_t01gNYcpXm4amycduk6i1EbeQCJlNQ7f.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Widziałem gdzieś kiedyś przeglądając facebooka ze jakaś znajoma oferuje pastę do zębów (tam podała dokladny opis pasty, działanie itp) nawet zamieściła efekt po miesiącu użytkowania tej pasty na swoich zębach. Niby ok, pucujesz tą pastą zęby przez miecha, od razu masz wybielone, ale wiele razy slyszałem u dentysty ze takie pasty niszcza zęby, wieksze prawdopodobieństwo próchnicy itp itd. Pasta kosztowała około 80zł. Komu mam wierzyć? nie wiem. Czy zakupiłem tą
  • Odpowiedz
Kamień plus piaskowanie i u dentysty zrobisz sobie nakładkę żelową na zęby koszt jakieś 200-300 za sztukę. Pogadaj z dentystą czym możesz smarować te nakładki żeby wybielić zęby, bo wiem że coś takiego jest, ale słyszałam tę nazwę dawno temu i w życiu sobie nie przypomnę.
Ogólnie na codzień pasta blanx z aktywatorem i dokładne czyszczenie zębów.
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: dziwne że tylko jeden komentarz jest o Białej Perle żel. To naprawdę mogę polecić. Wybielalam tym zęby z 5 lat temu, a do dziś mi ludzie mówią jakie mam ładne, białe zęby. Co prawda momentami miałam bóle z nadwrażliwości, ale to raczej dlatego, że trzymałam żel na zębach dłużej niż było zalecane.

Pasty wybielające nie działają.
  • Odpowiedz