Wpis z mikrobloga

Maciuś już godzinę gada o pracy każdy wie, że na budowie jest kiepska praca, nie rozwija ludzi a on próbuje ostatnie grosze od ludzi wyżebrać może dowiemy się gdzie pracuje bo na pewno nie na budowie bo by 4 godzin nie wytrzymał poza tym każdy go wyśmiewa a nawet jak pracuje na budowie to do pracodawcy napisać, że w trakcie pracy gwiżdże na 7 latki i niech go zwolni.
#danielmagical
  • 11
@RafonRafonEssa: przeważnie ludzie z wyższym IQ wiedzą, że budowlanka to nie tylko machanie łopata, na wiele miejsc bez wyższego wykształcenia nie ma szans się dostać. siły mięśni używają co najwyżej pojedyńcze jednostki, ale żeby takie rzeczy wiedzieć trzeba pierw pójść gdzieś do pracy i mieć troszkę w głowie XD
@KELO9550: Heh " na budowie" odnosilem sie do BUDOWANIA> Wiem, że na budowie są też inżynierowie, architekci itp głąbie. Odnosiłem się do tego co mówił góral, że pracuje fizycznie. Dziękuję, nie narzekam, mam 30 lat i utrzymują rodzinę mieszkającą w moim domu także pozdro chłopcze
@RafonRafonEssa: > " na budowie" odnosilem sie do BUDOWANIA>

XDDDDDDD, piszesz do mnie "głąbie" a sam masz podstawowe braki w słownictwie, że nawet nie potrafisz opisać o czym tak myślisz. podpowiem ci- "pracownicy fizyczni" albo gorszy zamiennik "robole" dopisek pracujący na budowie.
Pracowałem 3lata w firmie budowlanej, nie tylko murowanie itp, również wykończeniówka... Duży wysiłek fizyczny? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Może i tak ale dla ludzi którzy wcześniej z pracą która wymagała trochę siły nie mieli nic do czynienia... W większości przypadków na takiej budowie jest większy luz niż w innych zawodach.. Do tego nawet
@RafonRafonEssa: patrząc jak idziesz w zaparte to ty co najwyżej możesz mi nosić cegły lub podawać produkty przy ladzie XD na szczęście jestem na tyle finansowo ustawiony, że nie muszę dowartościowywać się w internecie, ale zapewne chciałbyś być na moim miejscu, bo jeżeli nie pracujesz na budowie to z taką logiką bałbym się o twoje możliwości do utrzymania jakiejkolwiek firmy już nie mówiąc o posadach na lepszym stołku u prywaciarza XD