Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki. Niedawno założyłem konto na #tinder. Mam kilka dopasowań i zacząłem pisać z dziewczynami. Niestety bardzo ciężko się z niektórymi gada. Robię jakieś zabawne przywitanie haha hihi, jakiś komplement, coś w tym stylu i zadaje jakieś pytanie, żeby wiecie, pociągnąć konwersacje. Z reguły dostaje odpowiedź w stylu jednego słowa "tak", "nie", "nie mam". No dobra, nie poddaje się, zmieniam temat, napisze coś od siebie i znowu dostaję odpowiedź w postaci jednego słowa. Wiecie co mam na myśli, że nie tak powinna wyglądać konwersacja. Ktoś zadaje jakieś pytanie, ktoś odpowiada i coś sam się zapyta, itp. Tak to powinno być. A po takim czymś to się odechciewa. Czy ja coś robię źle, czy te różowe są takie z-----e? Czy może od razu powinienem zapraszać na kawę i bolca? Dlaczego nikt nie chce normalnie popisać o pierdołach, żeby się choć trochę poznać?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: miałem tak samo. W najlepszym przypadku po miłej rozmowie dnia następnego para była usuwana przez drugą osobę. ¯_(ツ)_/¯ I to parę razy... Ale najczęściej odbijanie się od ściany podczas "rozmowy".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: robisz selekcje i wyrzucasz laski z tapeta, a zostawiasz te, ktore wygladaja na mile. Moze daj szanse tym, ktore normalnie bys skreslil? Moze maja wiecej w glowie niz te naturalne, ktore pewnie nie sa naturalne, ale ty sie na to lapiesz, bo dzisiaj mozna zrobic tapete, ktora wyglada dla faceta jak no make up face?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania po pierwsze: tak, różowe są zj@bane. Po drugie, tinder służy laskom do: dowartosciowania uwagą przeciętnych facetów i ewentualnie znalezienia tych ponadprzeciętnych, więc jeśli nie jesteś chadem, to tinder będzie tylko źródłem frustracji i rozczarowań
  • Odpowiedz
OP: Przejrzałem sobie różne wpisy spod tagu #tinder i doszedłem do wniosku, że inni też się borykali z takim problemem, więc chyba różowe są jebnięte w większości przypadków. Niestety. W głowie pusto, tylko disco polo z remizy gra.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz