Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mna kompot bo wlasnie udalo mi sie dojechac autostopem pod Mont Blanc ( ͡ ͜ʖ ͡) Ogółem miałem jechac gdzie indziej. Ale nie żałuję ze tu zajechałem ( ͡º ͜ʖ͡º) jak bedziecie chcieli to moge wstawic wiecej fotek z podróży !
#gory #autostop #podroze #podrozujzwykopem
Pobierz C.....h - Mirki pijcie ze mna kompot bo wlasnie udalo mi sie dojechac autostopem pod ...
źródło: comment_I7MDuVZ9AdcBlfKhtS5S2GgjD4gPM3Do.jpg
  • 32
@CzarekOrzech: byłam na urlopie i robiłam trasę wokół Mont Blanc, super sprawa. Jest tam parę atrakcji kolejkowych i taki turystyczny tramwaj, gdzie dostaniesz się wysoko w góry i obok lodowca, który można zwiedzić (wejść). Jak masz kasę kombinuj, polecam i aiguille du midi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzarekOrzech: na aguille 61 euro chyba kolejka a bilet jednodniowy na wszystkie kolejki do oporu jakos 63 + na autobusy, to jakbyscie sie uwineli mozna midiego rano machnac, potem na argentiere i jeszcze na jedna gorke jakas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzarekOrzech: Gratulacje! Też rok temu z kumplem odwaliliśmy coś podobnego. Udało nam się uwinąć z Krakowa w 1.5 dnia.

Na miejscu ruszyliśmy wysoko w góry na 3 dni i jeszcze nawet udało się coś powspinać na pobliskich klasykach jak Cosmiques Ridge

Polecam przejechać stopem na drugą stronę przez Tunel Mont Blanc. Taniej jest a widoki moim zdaniem urywają dupę jeszcze bardziej niż w Cham
Pobierz P.....c - @CzarekOrzech: Gratulacje! Też rok temu z kumplem odwaliliśmy coś podobnego...
źródło: comment_lhXzLHPbCBtHlZ0P6QOeoHwTKrVURGZY.jpg