Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mleko23: właśnie przy gwałtownych sytuacjach lepiej nie mieć tego odruchu bo to jest ułamek sekundy zanim lewa nogą pierw wciśnie sprzęgło i kilka metrów przejechanych.
  • Odpowiedz
@osaaldona: i tu cię zaskoczę to nie jest wynikiem kursu prawa jazdy, na nim byłem uczony jak najwięcej hamować silnikiem, a moje przyzwyczajenie wzięło się stąd że wcześniej jeździłem już wieloma sprzętami gdzie tak po prostu trzeba było robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mecenas_z_piaseczna: a starsze auta to nie auta? Mało to klasyków na drogach? Sam mówię że to prawie nie możliwe, ale zawsze istnieje jakaś szansa, rowniedobrze skrzynia może być zepsuta/źle złożona ze jakimś cudem ten wsteczny wskoczy, nie jest to nie możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mleko23: faktycznie jest tak jak mówisz ale nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć bo wiem że sam mam właśnie taki odruch że wciskam przy awaryjnym hamowaniu sprzęgło i hamulec mimo że nie powinienem XD

no i dobry masz odruch. Przy awaryjnym hamowaniu wciśnięcie sprzęgła od razu jest jak najbardziej pożądane.
  • Odpowiedz