Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: jest też trochę ciekawych rzeczy oprócz picia :P jak koledzy @Kinamn @zdjecie_z_wenszem mówią. Są: spotkania teatralne, masa imprez sportowych (biegi, zawody i konkursy), korowód winobraniowy, ciekawe koncerty ( w tym roku np. Filharmonia Zielonogórska grała motywy ze znanych filmów), są rejsy galarami po Odrze połączone z degustacjami wina i zwiedzaniem winnic. No i też coroczny jarmark, gdzie oprócz futer i chińskiej tandety można coś "złowić" na targu staroci albo na
nie jestem z zielonej

( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz w skrócie powiedzieć czym jest to winobranie? Bo już kiedyś czytałem o tym heheszki

przez jeden tydzień w roku ordynarne chlanie w centrum miasta. patola, mordobicia i kradzieże przy muzyce na żywo.

ot, impreza miejska jakich wiele, ale można wypić winko i posłuchać ciekawostek o winicach. Ot, imprezka tygodniowa :P

w mieście są koncerty, nie jest aż tak źle
ogólnie beka z polskich miast, bo chcą być drugim Amsterdamem ale do tego nie wystarczy zrobić napisu I <3 Miasto, musi być też pomysł i ładne wykonanie. U mnie w Gdańsku postawili taką tandetę z corteenu (Gdańsk kocha corteen), mimo, że były naprawdę orygialne pomysły.
@pawelczixd: Materiałowo takie O pochłonęło by do 500zł . 8m2spienionego PCV grubość 4mm 50zł/m2. Na boczne ściany 2m2 2mm grubości za 30/m2 jakieś 20ml kleju do PCV za 15zl i ze 4metry profilu stalowego 2x2cm 25zł/m