Wpis z mikrobloga

@Whoresbane: Accelerando i Epokę Diamentu. Ślepowidzenie mam jeszcze z wcześniejszego wydania, a Atlas chmur jakoś mnie nigdy nie ciągnęło żeby przeczytać, bo przed oczami mam ten taki sobie film. Accelerando trudne jest podobno do przeczytania, więc zobaczymy. Ostatnio ledwo przebrnąłem przez Fiasko Lema, gdzie też jest dużo technożargonu.

W ogóle na dniach to zamówię chyba jeszcze Trzy stygmaty Palmera Eldrichta, bo jest wznowienie, a nie czytałem więc warto skorzystać xD
@Whoresbane: Oo, to dopiero. Mam nadzieje że nie, bo już mi kiedyś Trawę Shepper przysłali ze zdartym lakierem tam na górnej części okładki, no ale przebolałem to bo nie mam czasu bawić się w odsyłanie książek, chociaż maila wysłałem z #!$%@?. Nie rozumiem jak można przy pakowaniu nie ogarnąć że produkt jest trefny.
@Whoresbane: Równe. Napisałem maila, ale nie wiem czy coś z tego będzie zważywszy że nakład był ograniczony. Wk... mnie maksymalnie. Pewnie tylko zwrot hajsu będzie wchodził w grę. Dobrze że przynajmniej Epoka Diamentu przyszła w porządku, bo na nią najbardziej liczyłem.
@Whoresbane: Dostałem maila, proponują wymianę. Chyba skorzystam, chociaż jest to strata czasu dla mnie, bo powinni od razu przysłać dobrą wersję. Człowiek czeka #!$%@? tydzień i takie coś. Zastanawiam się teraz czy na poczcie mi tę książkę jakoś zapakują sensownie, czy sam to muszę zrobić :/