Wpis z mikrobloga

Ale Wy jesteście sfrustrowani xdd Jest sobie kobieta którą ewidentnie kręcą wysocy faceci - taki ma typ, tacy się jej podobają, tacy ją podniecają. Kobieta ta wyraźnie wspomina o tym w profilu żeby niscy faceci nie robili sobie nadziei - reakcja wykopku "co za szlauf" "jak ona śmie śmieć i mieć wymagania " "hurr durr nie mam wpływu na wzrost" "pewnie szmata miała więcej penisow w ustach niż ja frytek " jprd macie Wy rozum i godność człowieka? To naprawdę takie dziwne że różowa ma swój typ? Rozumiem ze każdy z Was przespal by się z kobietą z zespołem downa bo przecież ona tez nie miała na to wpływu xdd #tinder #przegryw #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow
  • 17
@RS89 porównanie z dupy, faktycznie, jednak na obie te cechy człowiek nie ma wpływu. Dlaczego kobiecie nie mogą się podobać wysocy faceci i tylko tacy ją interesować? To naprawdę jest takie dziwne?
@Amazing_High94: lol tylko widzisz slonko tym sie roznimy od kobiet ze ja bardzo chetnie wyruchalbym pania z zespolem downa bo mnie to nawet kreci a nie ma ani jednej dziewczyny ktora ci powie ze kreca ja niscy faceci lol
To naprawdę takie dziwne że różowa ma swój typ?


@Amazing_High94:
To naprawdę dziwne, że ktoś się #!$%@?, że inny go wyklucza z zabawy? Potrafisz się wczuć w sytuację kobiety, która odrzuca jakiś typ mężczyzn, ale nie potrafisz już zrozumieć jak się czuje ktoś odrzucony z powodu rzeczy, na którą nawet nie ma wpływu? I ty pytasz kogoś, czy ma rozum i godność człowieka? xD Poszukaj własnego, może się schował w jakiejś
@Flypho Ty nie masz wpływu na wzrost a ona na to jacy faceci ją kręcą, przecież to jest normalne i logiczne. Tobie się wszystkie kobiety podobają? Żadnej byś nie odrzucił? Publiczne próba obrażania kogoś komu się nie podobamy jest nie tylko dziecinna ale i żenująca
@Flypho Chłopie, jesteś od 9 lat na wykopie więc pewnie w miarę dorosły jesteś. Naprawdę mam Ci tłumaczyć czemu wrzucanie zdjęcia jakieś dziewczyny na publiczny portal w celu obrażania jej tylko dlatego że nie mieścimy się w jej gust jest #!$%@??
@Amazing_High94:
Może inaczej. Spróbuj mi wytłumaczyć dlaczego ona może pod swoim zdjęciem pisać, że nie podobają jej się niscy faceci, a niscy faceci nie mogą pod jej zdjęciem pisać, że ich to #!$%@?. xD
@Flypho ona to pisze pod swoim ogłoszeniem na portalu "randkowym" w celu uświadomienia niskim facetą że tacy jej nie kręcą i żeby nie tracili czasu na pisanie do niej

Wykopek wstawia jej zdjęcie na wykopie tylko po to żeby wylać swoją frustrację. Dodatkowo banda innych frustratow obraża ją bez powodu od #!$%@? czy atencyjnych szmat nawet jej nie znając czy nie zamieniając z nią ani słowa tylko dlatego że napisała że nie
ona to pisze pod swoim ogłoszeniem na portalu "randkowym" w celu uświadomienia niskim facetą że tacy jej nie kręcą i żeby nie tracili czasu na pisanie do niej

Wykopek wstawia jej zdjęcie na wykopie tylko po to żeby wylać swoją frustrację. Dodatkowo banda innych frustratow obraża ją bez powodu od #!$%@? czy atencyjnych szmat nawet jej nie znając czy nie zamieniając z nią ani słowa tylko dlatego że napisała że nie interesują