Wpis z mikrobloga

@kurczok: Otóż z obydwu jest taki sam pożytek. Kościoły zaspokajają ego katoli, a budowa teleskopu einsteina zapokaja ego ateistów. Jak zburzyłem twój klosz pod którym czułeś się lepszy to sorki.
technologie, które są potem wykorzystywane przez obywateli.


@kurczok: A kościoły wcale nie są wykorzystywane przez obywateli xD Życie polega na zwiększaniu poziomu sczęścia, możesz zaklinać rzeczywistość ale kościoły dają ludziom szczęście i twój teleskop który nawet nie wiesz do czego miałby służyć i czy byłby rentowny (ale no einstein, wow) nie różni się tu od nich.
Kościoły ą wykorzystywane tylko przez połowę obywateli


#!$%@? respiratory bo wykorzystuje je promil ludzi

Kościół nie służy niczemu.


Służy najważniejszemu celowi czyli zwiększaniu poziomu szczęścia już ci tłumaczyłem

A teleskop na pewnie nie będzie rentowny. Nie musi być. Ma służyć poszerzaniu wiedzy.


Zorganizujmy wyprawę na marsa i zbankrutujmy, zdobędziemy wiedzę największą na świecie.

@kurczok
@Anty_Chryst: Przecież w tych paru wpisach wytłumaczyłem wszystko w prosty sposób, a to że nie dostanę aprobaty wśród ludzi zabetonowanych w swoich poglądach to się spodziewałem. Jak wg ciebie to bait to podważ jakiekolwiek zdanie które tu napisałem misiu.