Wpis z mikrobloga

@patkaaa123: @WhoDidThatToYou: co śmieszniejsze, testery często są lepsze od oryginalnej perfumy, bo np. zapach utrzymuje się duużo dłużej niż z 'oryginału'. Takie info od koleżanki co w Sephorze pracuje, chyba że fake ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@bLnq moja siostra pracowała w sephorze, znajoma była tam kierownikiem, inna pracuje od kilku lat w douglasie i jedna pracowała w superpharm :)
  • Odpowiedz
@bones1909: moim zdaniem większość niestety. Ludzie miejcie godność, bo to co się czasem odpi...... to, ze Tobie podoba się jakiś zapach, nie znaczy, ze innym także. Okropność. Niestety „perfumiarze” tego nie rozumieją, a Ty tu jeszcze piszesz, ze mniejszość używa jakby z pogardą. Niezrozumiałe.
  • Odpowiedz
  • 0
@bLnq szczerze w to wątpię. Nie wiem jak to jest w przypadku próbek i tutaj prędzej bym powiedziała że mogą być różnice bo zdarzało mi się że próbki były spoko a pełnowartościowy produkt mnie uczulil ale to może być przypadek. Ale jeżeli chodzi o tester takiej normalnej wielkości to to jest ten sam produkt.
  • Odpowiedz
  • 0
@bLnq a co do tego co pisze op, to różnice w cenie są dlatego że to często podroby, z testerem nie ma to nic wspólnego :)
  • Odpowiedz
co śmieszniejsze, testery często są lepsze od oryginalnej perfumy, bo np. zapach utrzymuje się duużo dłużej niż z 'oryginału'. Takie info od koleżanki co w Sephorze pracuje, chyba że fake ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vkzk: przecież ja to stwierdziłem lol... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: pracowałem kiedyś w https://www.e-glamour.pl/ i mogę ręczyć, że mają pełnowartościowe produkty, takie same jak w Douglasie czy Sephorze, ale nie wydają tyle na marketing w TV i mają jeden sklep stacjonarny w przeciwieństwie do wcześniej wymienionych sieci, i mogą sobie pozwolić na niższe marże. Na OLX osobiście bym nie kupował, bo nigdy nie wiadomo co sprzedają. A co do testerów, to polecam kupować sobie, bo to ten sam produkt
  • Odpowiedz