Wpis z mikrobloga

Właśnie na rynku pojawiła się nowa wersja pada od xboxa 360 ,tym razem zrobiona przez firmę 1BANDIT .Potrzebuję pada od xboxa pod PC do grania w Fifa 18 i w związku z tym mam do was pytanie . Opłaca się kupować tego pada ? Niby jest prawie identyczny jak ten od Microsoftu ale kosztuje tyle samo i ma dodatkowo akumulator+kabel usb do ładowania dzięki czemu nie trzeba kupować baterii. Oczywiście pewnie jest to podróbka. Tutaj link https://www.electro.pl/kontrolery-pady-kierownice-pc/kontroler-1bandit-d8b-xbox360-ps3-pc,id-1085785?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=879933&utm_campaign=2018-09&utm_term=Kontrolery-Pady-Kierownice-PC&ceneo_spo=false
Jak mówicie, opłaca się to czy można się naciąć ? Na stronach zbiera niby pozytywne recenzje od kupujących.
#fifa19
  • 7
  • Odpowiedz
@Edenes: Wydaje mi się, że nie dają. Jeśli nie chcesz inwestować w taki zestaw jak ten, który podałem wyżej, kup sobie przynajmniej akumulatorki NiMH - obecnie nie kosztują wiele więcej niż zwykłe baterie (no chyba, że te z wyższych półek, ale takich do pada nie potrzebujesz ;)) i szybko się zwrócą.
  • Odpowiedz
@radka34: Są trzy powody dlaczego lepiej kupić do PC pad ox xboxa 360 : Po pierwsze jest wygodniejszy jeśli chodzi o granie w Fife a ja potrzebuje go tylko do Fify, ewentualnie Mortal Kombat. Po drugie jest tańszy a po trzecie ponoć występują czasem jakieś małe problemy z działaniem pada od PS4 w Fifie w systemie windows. Dlatego lepszy jest pad od xbox 360.
  • Odpowiedz
@Edenes: gram na padzie od ps4 już ponad pół roku, używam go tylko do fify, żadnych problemów nie miałem, zmieniłem właśnie pada od 360 na ps4 i wyszło mi to na dobre, kwestia upodobania
  • Odpowiedz