Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam opinii o akademiku umedu we Wrocławiu a konkretnie bliźniaku. Jak wygląda kwestia warunków do nauki, ogólnego standardu itd. Słyszałem wiele historii rodem z horrorów o akademikach że głośne imprezy, że współlokatorzy nie do przejścia albo obcokrajowcy zachowujący się lekko mówiąc nieprzyzwoicie. Każda opinia jest dla mnie cenna bo chcę do sprawy podejść w miare na spokojnie ani nie ustawiając swoich oczekiwań za wysoko ani nie oczekiwać najgorszego. #wroclaw #studbaza #umed #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Podobno bardzo alkoholowo zorientowany akademik, studenci UMu mają w zasadzie nielimitowany dostęp do spirytusu i wynoszą go z sal laboratoryjnych. Pół miasteczka akademickiego chodzi tam na zakupy rozcieńczonej wódy, często konsumując na miejscu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Mieszkałem tam 3 lata. Fajny standard, czysto, bez durnej biurokracji. Jeśli chodzi o studentów to są piętra erasmusów i tam jest syf & #!$%@?, dużo melanżują studenci lekarskiego a gadanie z nimi powoduje raka. Reszta bardzo spoko. Warunki do nauki wyglądają tak, że lekarski robił sobie z ryjca pomieszczenie do lansu i rezerwowali stoliki zajebując je książkami a potem przy nich nie siedząc, ale ogólnie zawsze coś się znalazło. Od