Wpis z mikrobloga

Wczoraj, koleżanka, która pracuje jako kurator rodzinny, opowiadała trochę o swoich małoletnich podopiecznych. I ma takich dwóch braci, ogólnie z mega patolskiej bezrobonej i przepijaczonej rodziny, którzy kiblują już chyba z 3 rok w tych klasach gimnazjalnych (czy teraz podstawówkowych, mało ważne...) ze względu na znaczny procent nieobecności na lekcjach.

Zgadnijcie, kto złożył wniosek o WyprawkęPlus jako pierwszy w rejonie? xDD
Zgadnijcie, kto jeszcze w tym roku szkolnym nie był w szkole, a wczoraj mieliśmy już 12 września? xDDD

Ale Ty wstawaj, pij kawę, myj twarz i z ledwo otwartymi oczami jedź czym prędzej do pracy, bo patola potrzebuje Twoich pieniędzy! No już, jeszcze to #!$%@? czytasz? xDD


#bekazpodludzi #bekazpisu #4konserwy #neuropa #pracbaza
debustrol - Wczoraj, koleżanka, która pracuje jako kurator rodzinny, opowiadała troch...

źródło: comment_fLN2sioIkNHOGhGBF5aEU3X0hHqGLAHX.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@cqwtg1355: Na rozwijanie ich stać. Rozwijanie technologii nie wymaga postawienia aparatury badawczej mającej np 30 km średnicy. Ale prywaciarze nie wymyślają nic nowego.

No, ale proszę - jedna technologia. Cokolwiek. Coś takiego jak teflon, kuchenka mikrofalowa, nie wiem, komputer może, laser, rezonans magnetyczny, www? JEDNA nowa technologia, młodsza niż 100 lat. JEDNA.
  • Odpowiedz
@debustrol: Czemu mnie nie dziwi, że nic z tym nie robi tylko chwali się, z jaką to patolą ma do czynienia. Ja się pytam, gdzie jest informacja do kuratora sądowego, który złoży wniosek do sądu o odebranie praw rodzicielskich? Chyba po to te wszystkie kuratorskie darmozjady dostają pieniądze.
  • Odpowiedz
Produkcja na masową skalę rozpoczęła się wraz z rewolucją przemysłową i maszyną parową. To raz. Dwa, 8 lat w dzisiejszym świecie to PRZEPAŚĆ. No, postaraj się. Coś z ostatnich 100 lat XD. PRRRRRROSZĘ XD

Kapitalistyczny złodzieju, co tylko umiesz z cudzego korzystać XD. Udowodnij mi, że nie mam racji XD
  • Odpowiedz
@cqwtg1355: 100 lat temu wynalazki mogły jeszcze powstawać w garażu. Bo koszt ich powstania to był koszt kawałka drutu i słoika z wodą. Bo jeszcze 100 lat temu człowiek gówno wiedział, tak de facto.

Jedna młodsza niż 100 lat technologia. Proszę, złodzieju kapitalisto, co nie umie nic, poza nażarciem sie na państwowym XD
  • Odpowiedz
@cqwtg1355:
Jesteś. Jesteś zwolennikiem kapitalizmu. Złodziejskiemu systemu opartemu na korzystaniu z ukradzionej pracy umysłowej innych. I jeszcze plujesz na podatki, których owocem jest CAŁY rozwój technologiczny i naukowy ostatnich 100 lat.

Ja też nie biorę. Socjalisci nie uznają zasiłków - w PRLu zasiłków nie było.
  • Odpowiedz
@cqwtg1355: Nie jest. Kapitalista kradnie - co sam potwierdziłeś - branie pieniędzy zrabowanych od innych to kradzież. Bo przecież kapitalista sam nie zbuduje CERNu. Bo przecież by zbudował, nieprawdaż ??
  • Odpowiedz
za pis a teraz wielkie oburzenie. Mozna Wam tylko dziekowac za poglebianie patusow xD


@JanJanoszy: no tak bo PO to by ukruciło rozdawnictwo i socjalizm xD.

Korwin by zrobił, ale głupia tłuszcza głosuje wciąż na dwie strony tej samej monety.
  • Odpowiedz
@kurczok: w jaki sposób właściciel firmy okrada cię z pieniędzy? chyba sam zgodziłeś się na pracę? w przypadku podatków nawet nie ma co porównywać, bo jak nie płacisz to do sztumu XD i istnieją firmy podobne do cernu, może i nie tak duże bo nie otrzymują takich pieniędzy, głównie z podatków
  • Odpowiedz
@wytrenowanykremowkarz: Ja się tylko do słów cqwtg odnoszę - korzystanie z pieniędzy zrabowanych przez państwo to kradzież. Skoro firma opiera swoją produkcję na technologii opracowanej przez państwo, to znaczy, że kradnie. To chyba logiczne?

Nie ma żadnej firmy podobnej do cernu, bo żaden prywatny inwestor nie wsadzi pieniędzy w badania, które #!$%@? wie kiedy przyniosą zysk. Proste. Badania podstawowe prowadzone są wyłącznie z pieniędzy podatników. Z prostej przyczyny - nie wystarczy
  • Odpowiedz
@kurczok: jeśli instytut nie zastrzeże produktu to jest legalnym używanie - gdzie kradzież?
tak samo z rzeczą niczyją - widzisz sto złotych na ulicy, nie widziałeś komu wypadło, jest twoje
  • Odpowiedz