Wpis z mikrobloga

Nie wiem jaki debil wymyślił rynek do odblokowania po wygraniu 2 meczy on-line kiedy każdy przeciwnik na jakiego trafiam ma już cały lub prawie cały skład na 90+ xDDDDDD. Nawet w tym trybie 3v3 wyskakują mi kolesie z PG13 lub RW0 ew AD23 #!$%@? mnie strzela zrobiłem rok przerwy pomijając 2K18, ale widzę że tylko wyrzuciłem pieniądze w błoto. Jak ja mam sobie zrobić skład skoro mam zablokowany rynek? XD
#nba2k
  • 15
@BagietkowyStworek: no dwa problemy.

Raz - #!$%@? matchmaking. 2k to multiplayerowi idioci, nie podążają za trendami, nie umieją zrobic tego do końca dobrze

Dwa - zachęcają singlarzy do grania online zeby dostali w #!$%@? i kupili paczki, niestety

Sam ubolewam. Dla grania w karcianki sportowe nie kupowałbym 2k, na pewno nie do grania online. Zawsze tam najwięcej gówna sie wylewa. Jako gracz kariery i parka, który #!$%@? też gówna ma dużo,
@BagietkowyStworek: ludzie płaczą o ten action house. Może to zmienią, ale wątpie. Po prostu musisz przeboleć, kiedys ci wylosuje gościa który odpuści.

Albo poszukaj moze mozna zrobic prostego lagswitcha ze typa #!$%@? xD Nie polecam, ale jak chcesz tylko po jednej grze wygrac to moze sie da. Albo umów się z kolegą, startujcie równocześnie, moze na siebie traficie. Chyba nawet na reddicie byś kogoś do próbowania tak znalazł.

Chociaż szybciej po
@BagietkowyStworek: tez chyba da sie zrobic zebys miał ten skład koło 85, był kod na gianisia szafirowego, był kod na heat check, moze by ci wydropiła akurat. Do tego tokeny z singla na emeraldy, to tam te 80-85 jest. Dobrze pograsz to chyba jestes w stanie trafic na goscia z podobnym arsenałem.

Na triple threat jak miałbys legend edition to jest szafir lebron + szafir giannis, jakiś pg z tokenów i
@iAmTS: Zaskoczę Cię jebnalem i na TT i na Unlimited, ale te #!$%@? maja znów jakieś lagswitche tak jak piszesz bo w obu przypadkach po wygranym meczu w trakcie podliczania MT wyrzucilo mnie i zapisało jako porażkę xD. NBA 2K17 pod względem MyTeam było spoko 18 nie kupiłem bo wydawała się gownem i miałem racje myślałem, ze coś zmienia przez rok ale chyba się myliłem. Zawsze sobie przechodziłem obie dominacje i
@iAmTS: Aaaaaa zapomniałem dodać xD dawanie od #!$%@? VC i MT w edycji Lebrona to jakieś nieporozumienie przecież taki zapas starczy ci żeby w pierwszy dzień przy odrobinie szczęścia mieć już skład all Star xD. #!$%@? się bo lubię MyTeam, a odbierając człowiekowi AH odebrali sens grania tego trybu zmuszając do placeniblub grindu
@BagietkowyStworek: no ja poprzedniego blacktopa nienawidziłem za #!$%@? gnój gameplayowy. A teraz przynajmniej generalnie gameplay lepszy. Zawsze byłem defensywnym graczem, teraz często karam parówiarzy którzy stosuja łatwe sztuczki.

Ale fakt, na mismatchu kartowym to #!$%@? czasem można zrobić, LBJ nie zatrzymasz jak nie masz obrońcy.

No a emerald + dwa złota to faktycznie bieda xDDD To ja więcej dostałem z paczek jako nagroda za granie kariery xDD

Kompletnie z punktu widzenia
@BagietkowyStworek: Serio to chyba bym to robił, #!$%@?ć AH na razie, dobierz sobie do szafirów szybko i w koncu zrobisz AH. Jak tak zrobie o ile jezscze cos bede grał na mt.

Będzie płacz ale nie zmienią raczej. Rzadko tak robią. Moooże #!$%@? akurat to będzie tą zmianą raz na tytuł co wszyscy się zdziwią, ale serio prędzej wyfarmisz tokeny i diamenty z tamtych nagród.
@BagietkowyStworek: no ja jak to zobaczyłem to bardzo się #!$%@?łem, bo byłem pewny że nigdy tego nie odblokuje, ale wystarczyły mi 3 mecze xD ziomki miały dobre składy ale grali naprawdę fatalnie, na luzie dasz radę ze składem emerald za tokeny + giannis z preorderu, szczególnie polecam Morrisa Petersona, chyba najlepsza karta jaką w życiu grałem xDD a kosztuje śmieszne 3 tokeny..